Wpis z mikrobloga

#polityka #nwo #bekazlewactwa #bekazpodludzi #ekologia #c40cities #warszawa #neuropa #bekazneuropy #klimat

Tak, moi mili, postęp w dzisiejszej nowomowie znaczy to, że odbierzemy ci samochody, ułożymy dietę i zakażemy podróżować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja #!$%@?ę, niech mnie ktoś w końcu obudzi z tego snu, bo nie wierzę, że zielona agenda aż tak mocno postępuje. Chcecie być niewolnikami o których władza wszystko wie i mieć limity, to wyprowadźcie się do CHIN i normalnym ludziom w Europie dajcie spokój!!! Jak można, nie mając żadnych korzyści z tego, bo raczej dzban z twittera dostaje kasę za to, popierać to szaleństwo! Brak mi słów, opamiętajcie się.
wilhelm99 - #polityka #nwo #bekazlewactwa #bekazpodludzi #ekologia #c40cities #warsza...

źródło: omgjprd

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 9
@SOLDIER_OF_FROGTAN: ja się dowiedziałem i dowiedziało się wiele osób i doskonale wiem, że nie chcę tego stracić, bo tylko debil moze wierzyć w to, że od posiadania aut przez EUROPEJCZYKÓW zależeć będzie przyszłość planety, tym bardziej, że wąska grupa ludzi NIGDY NIE ZREZYGNUJE ZE SWOICH PRYWATNYCH JETÓW CZY JACHTÓW. No ludzie..., opamiętajcie się...
  • Odpowiedz
tym bardziej, że wąska grupa ludzi NIGDY NIE ZREZYGNUJE ZE SWOICH PRYWATNYCH JETÓW CZY JACHTÓW.


@wilhelm99: Nie sądzisz, że to główny problem? xD

Musimy być neutralni jeśli chodzi o emisję CO2 - więcej, co raz bardziej sugeruje się, że być może należy ściągnąć poziom CO2 z atmosfery przez absorbcję. A Europa ma jeden z większych emisji CO2 per capita, Polska ma np. większą emisję CO2 per capita niż Chiny.
  • Odpowiedz
  • 5
@johny-kalesonny: co z tego ze per capita jest wysokie skoro w skali światowej emitujemy mało? Idąc ta logiką, to wystarczy by Watykan zmniejszył emisję per capita bo tam jest największa. To, że mamy taką emisję per capita zawdzięczamy przede wszystkim temu, że w Europie panuje dobrobyt wypracowany przez ludzi. Aczkolwiek wszystko zostanie zniszczone jeśli posłuchamy się zielonej agendy i staniemy się dziadami tego świata, gdzie tylko wąska grupa będzie miała wszystkie
  • Odpowiedz
  • 6
@johny-kalesonny: z jakiej racji chcesz to prawo ludziom odbierać? Żyjesz pierwszy dzień na świecie i nie wiesz ze nie ma sprawiedliwości? Poza tym, skoro jesteś orędownikiem tej agendy to już mam nadzieję, że nie posiadasz samochodu, mieszkasz w ciasnym mieszkaniu, jesz robaki zamiast mięsa i nie jeździsz na wakacje. Robisz to, prawda? Wszakże ekolodzy grzmią, że działania UE są i tak za późno, więc powinieneś wyjść przed szereg i realizować ambitne
  • Odpowiedz
  • 4
@hansschrodinger: ale on się jasno określił, że chce aby w Polsce było to samo, bo ograniczenie tak drastycznie poziomu emisji CO2 zwykłych obywateli tylko do tego doprowadzi, będziemy dziadami tego świata. W Korei PŁN też tylko wąska grupa ma wszystko, a reszta nie ma nic i na nich robi. Do tego zmierza również zielona agenda, a ludzie to popierają, bo to PRZECIEŻ NAUKA, tak samo jak nauką było zakładanie masek i
  • Odpowiedz
z jakiej racji chcesz to prawo ludziom odbierać?


@wilhelm99: Ale jakie prawo odbierać? Nie ma tutaj żadnego prawa. Emisje CO2 są skończonym zasobem i nie ma żadnego prawa, by jedni ludzie byli tu bardziej uprzywilejowani niż inni

to już mam nadzieję, że nie posiadasz samochodu, mieszkasz w ciasnym mieszkaniu, jesz robaki zamiast mięsa i nie jeździsz na wakacje


@wilhelm99: Jezu, Ty tak codziennie boisz się i trzęsiesz? xD Wiesz, że
  • Odpowiedz