Wpis z mikrobloga

za powielanie takich bzdur i przekonywanie chorych psychicznie ze sa zdrowi powinny byc konsekwencje prawne.


A chorzy psychicznie powinni byc leczeni a nie ukazywani jako wzor do nasladowania.


@Sam_w_domu: Ja się trochę obawiam że to nic nie da - globaliści wsadzili duże pieniądze w promowanie genderyzmu (tak, dwa genderyzmy w jednym, tak jak z homoseksualizmami) i założyli sobie taki cel sformatowania mentalnego nowego pokolenia

Ty nie jesteś targetem.
Targetem jest nowe
@ziemba1: wole taki model nowoczesnej rodziny niż polską patologie. Podejrzewam że takie "nowoczesne" rodziny to poniżej promila społeczeństwa i nie mam pojęcia jakie problemy mogą generować, z kolei dzieci alkusów to już wymiarny % społeczeństwa a zdarzają się takie które w momencie urodzenia mają kilka promili. Mój ojciec pracuje w placówce terapeutycznej dla takich dzieciaków i kolejki do przyjęcia są coraz większe.

Podsumowując, lepiej zająć się wymiernymi problemami które dotyczą naszego
Btw oni cos robia innego poza promowaniem: cyganow, uchodzcow, sexworkingu, grety thunberg, zdrady, jedzenia robakow i nowoczesnego modelu "rodziny"?


@ziemba1: Od kiedy u ciebie na chacie kręcą?!