Wpis z mikrobloga

W końcu postanowiłem walczyć z nałogiem i od 3 tygodni nie pije. Najgorzej że wcale nie czuje się lepiej bez alkoholu i nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam #alkoholizm
  • 6
  • Odpowiedz
@Rihter: przejdzie Ci. ja sie tak dobrze czuje ze po 6mc wcale nie tęsknie za tym gównem. osłabiało mnie to strasznie, ale dopiero teraz to widzę i czuję. powodzenia. dasz radę :)
  • Odpowiedz
  • 4
@Rihter niestety powstałe mechanizmy mogą działać jeszcze miesiącami ale to dzieje sie glownie w glowie. ten czas i tak zleci, szkoda go stracić tak jak i życia. wiedz że jestem dumny z cb moje gratulacje mało kto bierze się w garść czy chociaż ma świadomość zaistniałego problemu.
  • Odpowiedz
@Rihter: Samo odstawienie nic nie musi poprawić. Niepicie odczujesz dopiero na starość lub inaczej: gdybyś pił, to tej starości mógłbyś nie dożyć, lub w wieku 60 lat być powłóczącym nogami dziadem.

Jeśli chcesz, żeby teraz się coś zmieniło, to musisz ponaprawiać wszystkie swoje podstawowe problemy. Czasem jest to bardzo trudne, bo wymaga np. przeprowadzki w nowe miejsce, z dala od duchów przeszłości/znajomych od kieliszka. Dopiero taki status braku problemu w połączeniu
  • Odpowiedz