Wpis z mikrobloga

Niedawno odkryłam, że ludzie używają popkultury do tego, żeby zdyskredytować własne złe wybory. Albo po prostu żeby zataić wstyd, który czują za to, że praktycznie nie mają życia. Wczoraj widziałam jak jeden frajer próbował przekonać swoją dziewczynę, że ma fajne hobby, a powiedział jej tylko, że w weekend ogląda Netflixa. #facepalm. On sam wiedział, że jest to mało imponujące, ale starał się maskować to `zwrotem kulturowym`.

No nie wiem, ale nagle sztuczny kult zboczeńca zyskuje trochę zabarwienia godnego pożałowania. Kilka netflixowych sezonów, czy przeczytane kilka książek na tym się nie kończy. #bezzycia #pustayaora #netflixandchill #zabijamczas #kultsuperficialnychzwrotow
  • 40
@gram_na_twoim_flecie: w jakim celu tworzysz wpisy na mirko i po co udzielasz sie tutaj?
Pytam serio, bo sledzac twoja aktywnosc, odnosi sie wrazenie, ze jestes botem, albo osoba ktora bardzo mocno przewartosciowala sama siebie.

Non stop odkrywasz jakies rzeczy, non stop spotykasz sie z czym o czym nie mialas pojecia, ciagle dowiadujesz sie o czyms nowym:
https://wykop.pl/ludzie/gram_na_twoim_flecie/wpisy/dodane

Nie odpowiadasz na pytania, jakiekolwiek trudniejsze wnioski i tematy, ktore wyciagaja wykopki z twoich
A kto powiedział mi że życie ma swoje etykiety i słowa-klucz do ich opisu?


@gram_na_twoim_flecie: ja nie i to chyba raczej nie do mnie pytanie, skoro pytasz o to kto ci cos powiedzial.

@programista15cm: ja strzelam ze to bot, albo kolejny (z setek poprzednich) eksperyment socjial-medio-psychotyczny. Jak ludzie beda reagowac, jak beda sie zachowywac, jak potraktuja kogos tak wyjatkowego jak ja. Co sie stanie gdy bede przelewac swoj niesamowicie madry
Prawda jest taka,


@gram_na_twoim_flecie: Prawda jest taka, ze odpisujesz nie na temat, probujac przelozyc swoje projekcje na innych ludzi ich mysli i zachowania.

Dawno dawno temu w zamierzchlych czasach internetu, napisalbym pod twoim komentarzem PLONK i wszystko byloby jasne, rowniez dla innych uzyszkotnikow, Polecam sprawdzic znaczenie.
Ja tymczasem wypisuje sie z tej karuzeli.
Milego.
@PurpleHaze: raczej jest samo biczujaca, ale masz pelna racje. Skladania bota, heurystyki bota.

Zazwyczaj przykładam się do tematu - ale dzisiaj uważam, że dyskusja odbiega odbiega od ideału. To co zostało zaproponowane wcześniej jest dla mnie mało satysfakcjonujące. Jeżeli nie macie niczego sensownego do dodania, nie wiem, po co tu jesteście.


@gram_na_twoim_flecie: to juz kompletnie