Wpis z mikrobloga

@Scybulko: @szybciutki @pablo397 To musze spojrzeć jak będę dzisiaj tą samą drogą wracał ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do tego, że nie stać - też o tym czytałem ale to był artykuły z 2019 roku, a już mamy 2023 więc coś musiało by się zmienić. Najlepsze jest to że za mną jeszcze dwa auta przejechały, a czytałem ze za stworzenie niebezpieczeństwa przy hamowaniu też może wlecieć
@pablo397: jesteś z Olsztyna? Jeśli tak to chyba jesteś ślepy XD jak wspomniałem, była informacja, ze miasto takiego systemu nie wprowadzi w najbliższych latach bo nie ma pieniędzy. Kilka lat temu, więc mam dla „pana” szukać? Typowy wykopek, poszukaj leniu jak cię to interesuje.
@Okex: nic się nie zmieniło, dalej brak kasy w urzędzie miasta i sytuacja szybko się nie zmieni. Większość pieniędzy idzie w tramwaje, ucinają gdzie tylko mogą. Rozrywka, kultura, infrastruktura miasta. Szkoda strzępić ryja.
@pablo397 też to czytałem, tylko to artykuł z 2018 stąd moje pytanie, chociaz z 2021 też widziałem i było napisane że w 2023 niby ma ruszyć. Fotoradary już ponad 5 lat lat są oklejone czarnym streczem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Scybulko faktycznie kamery pomarańczowe są np na skrzyżowaniu Roosevelta tyle że nie są one tak ustawione że widać na nagraniu i czerwone światło i auto jak w innych
@pablo397: Widzę, ze nawet nie wiesz o co OP pytał. Szkoda strzępić ryja.
@Okex Nie ma pieniędzy na fotoradary i its. Ok kamery nagrywają, ale nie wykorzystuje się ich tak jak powinno bo nie ma kasy. Ostatnie wpisy na stronie its są z 2016 roku, chwalące, ze już lada chwila, lada moment ruszy. I nic. Policja przegląda nagrania tylko jak dojdzie do jakiegoś zdarzenia. ITS nie działa, tyle.
@pablo397: do tego wrzucasz linki nie ma temat, może inaczej FEJK NIUSY. Miasto chciało oddać ITS w inne ręce bo nie stać nas na to, ale służby nie chcą przejąć bo miasto nie będzie płacić za ITS. Koło się zamyka, zapomnieli o tym napisać. Takie systemy utrzymywane są tylko i wyłącznie z pieniędzy miasta. Policja, czy straż miejska może mieć dostęp i obsługiwać system, natomiast utrzymanie tego należy do miasta. Tutaj
@pablo397: podałeś jakiegoś linka do portalu z koziej pupy, w którym Grzymowicz oskarża wszystkich tylko nie siebie. Konflikt polega na tym, kto ma płacić za to. Grzymowicz szuka frajera i nie może znaleźć. Ja nie produkuje fejkniusow w przeciwieństwie do ciebie, bo korzystam z informacji z urzędu miasta, a nie z portalu o niczym.