Wpis z mikrobloga

Kusiło mnie, by wrzucić tytuły, które polecałem zawsze w ten dzień, jednak przejrzałem swego filmweba i przypomniały mi się nowe rzeczy, które idealnie się nadadzą na seans z drugą połówką lub połówkiem.

"Warm Bodies" (2013) - najbardziej porąbane zombie, jakie można zobaczyć, ponieważ nieumarły zauroczył się w zdrowej kobiecie i stara się ją bronić przed innymi nieżywymi.
Jeśli spojrzycie na to z przymrużeniem oka, to wtedy tytuł powinien wam przypaść do gustu, ponieważ jest to tak lekkie i przyjemne, że aż dobre.

"Stockholm" (2018) - kobitka zaczyna dogadywać się z bandytą, który właśnie obrabuje bank.
Jeśli lubicie wątki syndromu sztokholmskiego, to powinniście obejrzeć ten tytuł, ponieważ nie dosyć, że wciąga, to do tego jest naprawdę przyjemnie zagrany.

"West Side Story" (2021) - coś dla fanów musicali oraz "Romeo i Julia", ponieważ mamy dwoje zakochanych, którzy są z dwóch różnych nizin społecznych.
Jeśli znacie oryginał, to od tego remake trzymajcie się z dala, lecz jeśli nie kojarzycie, to polecam seans, ponieważ jest to naprawdę przyjemne love-story.

"Uncle Frank" (2020) - siostrzenica uwielbia swojego wujka, lecz odkrywa, że jest on gejem. Kurcze, nie wiem jak to lepiej napisać, lecz jest to pierwszy film z wątkiem homoseksualnym, który mnie wręcz wzruszył, więc z tego powodu zapraszam was na seans..

"Cashback" (2006) - film o facecie, który po zerwaniu z dziewczyną zaczyna pracować na nocną zmianę w markecie, ponieważ nie może spać,.
Powiem szczerze, że jest to naprawdę magiczny tytuł, lecz uprzedzam, że jest on także brudny i klaustrofobiczny, przez co niektórym nie przypadnie do gustu, to jednak uważam, że warto dać szansę temu powolnemu tytułowi.

"The Little Death" (2014) - jest to dzieło, które opowiada o związkach, w których jedna z płci ma jakiś nietypowy fetysz.
Jest to naprawdę ciekawe kino bez nagości, które na filmwebie ma napisane, że jest komedią, jednak kogoś popartoliło, ponieważ może i tematyka może bawić, to jednak jest to dramat, a ostatnia powiastka naprawdę potrafi doprowadzić do łez.

Mam nadzieję, że skorzystacie z propozycji, a jeśli chcecie coś innego, to dajcie znać, a chętnie pomogę.

Pozdrawia Janusz – #filmowyjanusz

#film #filmy #walentynki #kino
Pobierz hacerking - Kusiło mnie, by wrzucić tytuły, które polecałem zawsze w ten dzień, jedna...
źródło: comment_Htm9AezIBfwinxRjL6IfCnbEBV1WTWKt,w400
  • 1