Wpis z mikrobloga

Potrzebuje waszej rady, bo najwyraźniej nie umiem rozmawiać z #rozowepaski
Mirki srogo przegiołem, poważnie rozsierdziłem dziewczynę. Tak, że ze złości aż przestała trafiać w klawisze i przypomniały jej się teksty z podstawówki.

Wszystko dlatego, że napisałem, że ona pracuje w MOPS, a przyznaje się że nie byłem świadom, że w #warszawa to się nazywa OPS... Nie chciałem obrazić jej majestatu...

Wobec tego pytanie do was, czy powinienem pojechać do niej do pracy do OPSu z kwiatami i ją przeprosić?

#kiciochpyta #mirabelkopomusz #logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki
Pobierz KondominiumKatoSocjalistyczne - Potrzebuje waszej rady, bo najwyraźniej nie umiem roz...
źródło: Screenshot_20230211-224837
  • 25
kiedyś usunęła wpis wyśmiewający, że ludzie przychodzą do niej do pracy na rozmowy kwalifikacyjne i nawet nie wiedzą co to za instytucja i trochę byłam odmiennego zdania i to chodziło o mops? XD


@A_R_P: tak i mircy myśleli, że ona pracuje w korpo, to tam to właśnie napisałem, po to aby wyprowadzić mireczków z błędu, to mi to napisała.

No nic, widzicie jestem #!$%@? #przegryw co nie potrafi gadać z czitami,
Pobierz KondominiumKatoSocjalistyczne - >kiedyś usunęła wpis wyśmiewający, że ludzie przychod...
źródło: Screenshot_20230211-224425
@KondominiumKatoSocjalistyczne

zgadza się natomiast to ona zaczęła do mnie pierwsza wypisywać to raz, dwa, że jak widzisz nie ma podanego nicku, ani danych pozwalających ją zidentyfikować.


Ani to pierwsze (że zaczęła pierwsza pisać) ani to drugie (że nie widać nicku) nie jest usprawiedliwieniem, więc nie wiem po co to wymieniasz, tym bardziej że widać avatar i dużo osób jest w stanie zgadnąć o kogo chodzi.

A poza tym proszem być cichutko ʕ
nie wiem po co to wymieniasz, tym bardziej że widać avatar i dużo osób jest w stanie zgadnąć o kogo chodzi.


@NoMoreTearsJustSmile: na Avatarze jest jedna z najpopularniejszych kobiet na ziemi, chyba nawet druga zaraz po Merlin Monroe, taki Avatar moze mieć wiele kobietek, nigdzie również nie napisałem, że jest to mirabelka, więc to czy jesteście w stanie zgadnąć czy nie to są wasze domysły :P.

To po co to wstawiasz
Wobec tego pytanie do was, czy powinienem pojechać do niej do pracy do OPSu z kwiatami i ją przeprosić?


@KondominiumKatoSocjalistyczne: powinieneś co najwyżej mieć trochę wyczucia i nie wstawiać tu skrinów z prywatnych konwersacji (i to jeszcze takich gdzie ktoś ci ciśnie xD) i nie stalkować ludzi z internetu skoro ktoś jasno zaznacza, że przekraczasz granice...
@LetticeDeVries: nie stalkowałem, sama mi pisała 2 lata temu co robi w pracy (nawet o to nie pytałem)

Ciekawe z tym wstawianiem prywatnych konwersacji, kilka lat temu jak mirabelka wrzucała jak jej inny użytkownik bydlaka wysyłał na PW to jakoś inną narrację miały dziewczyny i żadna czegoś takiego nie pisała.

Uwierz mi mam wyczucie i mogę w tej sytuacji i w naszej relacji wrzucać skriny naszych rozmów ( ͡° ͜