Wpis z mikrobloga

Czy da się w jakiś prosty i przyjemny sposób (mam premium) na import archiwalny z CSV wycen portfela mintos oraz np. cen nieruchomości? Chciałbym dodać także jakieś benchmarkowe wyceny nieruchomości biorąc (lub wpisując) wyceny kwartalne nieruchomości biorąc pod uwagę np. wyceny z morizon (https://www.morizon.pl/ceny/warszawa/).
W gąszczu opcji widziałem jedynie możliwość ręcznej aktualizacji wyceny dodając po jednym wpisie. Czy da się tam zrobić jakiś eksport z CSV a potem ręcznie dodać wszystkie okresy a potem to zaimportować? Jakoś nieuśmiecha mi się wrzucanie pojedynczo tylu rekordów (bo historię chciałbym uzupełnić z kilku lat).

#myfund #nieruchomosci #gielda #pociagdozyskow #pieniadze #mintos
szcz33pan - Czy da się w jakiś prosty i przyjemny sposób (mam premium) na import arch...

źródło: myfund_600

Pobierz
  • 4
@perfumowyswir: mam excela, ale im bardziej go rozbudowywałem tym bardziej przypominał to co już ma myfund. Skoro mogę delegować i mieć od razu to tak wolę. Dwa weekendy wolę przeznaczyć na coś innego. Opcji tam jest bardzo dużo i może po prostu przeoczyłem. Wolałbym nie wrzucać kilkunastu wpisów ręcznie. Dane z kont maklerskich wciągnęło z drobnymi korektami.