Wpis z mikrobloga

Studio Ghibli właśnie ogłosiło,że tworzy swoją pierwszą serię tv “Sanzoku no Musume Ronja"

Będzie to adaptacja książki szwedzkiej autorki, Astrid Lindgren, pt "Ronja, córka Zbójnika" . Emisja rozpocznie się 31 sierpnia, reżyserem został Goro Miyazaki.

Tu oficjalne info z fb Studia Ghibli: https://www.facebook.com/FansOfStudioGhibli/posts/686716164684735

#anime #chinskiebajki #miyazaki #ghibli
Pobierz v.....r - Studio Ghibli właśnie ogłosiło,że tworzy swoją pierwszą serię tv “Sanzoku n...
źródło: comment_BleesYRzhkFnu4ocFFloqMa1b4rpzbeJ.jpg
  • 9
@veldestroyer:

Pójście w stronę dziecięcego widz to dobre rozwiązanie dla Ghibli w kwestii utrzymania jakości po śmierci ich twórców.

Dla mnie to jak powrót do lat 70-90, gdy Japończycy współpracowali z europejskimi studiami i animowali takie serie jak Tajemnice Złote Miasta, Muminki, Pszczółka Maja, Sherlock Holmes, Future Boy Conan i wiele innych :)

Myślę, że właśnie NHK będzie bardzo zainteresowana emitowaniem tego typu produkcji.
@80sLove: Jako dziecko byłam fanką twórczości Astrid Lindgren, więc tym bardziej chętnie będę oglądać :) Jeśli chodzi o utrzymanie jakości Ghibli, to moim zdaniem niestety na razie Goro nie dorasta ojcu do pięt, jego dotyczasowe filmy były słabe w porównaniu z wcześniejszymi filmami studia. Ale mam nadzieję,że serial mu się uda