Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #f1 #lewandowski #stokrotka #ukraina #patostreamy #danielmagical #p0lka Wilkomnen. Dodatkowo przejawiaja w kierunku spowodowania deprecjacji czynionych przeze mnie form ksztaltujacych mlodziez plus innych pozytywnych amplitud dzialalnosci. Czesc nie wie,ze pomimo spektrow kompozytorskich i wykonawczych w zakresie instrumentow dodatkowo pedagogicznych edukowalem sie i w ramach studiow rowniez w spektrum psychologii i psychiatrii i czesc podaje bzdury pozorujac sfere zaburzen,ktore nie wystepuja,czyli proces sugestywny w srodowisku,a prawo zabrania podawania informacji,rowniez,gdy jednostka tego typu posiada. Dodatkowo jednostki lamia Rekomendacje z 1982 roku nr934,czyniaca gwarancje nietykalnosci dziedzictwa genetycznego,trudno nie wspomniec o innego typu smialych zakusach,typu deformacja interpretacji roznego typu norm oraz inne nieodpowiedniosci. Niestety kapka osob nie zna norm plus wystepuje zachwianego typu kanon i u minimalnej ilosci osob i czasami celowo,po czestokroc w wyniku niepozytywnych sugestii naruszaja rowniez art.23k.c.plus inne i czasami nieswiadomie. Jestem ciekaw co jeszcze uczynia,aby zniszczyc i odprowadzic na cmentarz lub spowodowac innego typu ujemnosci za pom.m.in.konstrukcji w tym niezgodnych z prawem plus innych,sugestii,blednego ksztaltowania innych. Cieszy,ze wiele osob jest pozytywnych i tych ludzi serdecznie pozdrawiam. Z powazaniem Alfons. Uzupelnienie,cieszy,ze srodki nie usunely plaszczyzn mentalnych usunalem w okreslonym stopniu te ponizej krytyki kompozycje typu srodek plus daje sie zauwazyc,ze to jestem ja,niemniej jednak sa zmiany wizualnego typu plus inne i w okreslonych plaszczyznach. Prymitywny diapazon osob dowartosciowuje wady,dlatego cala sytuacja plus sa pobierane informacje od osob,ktore blednie podaja bez ich winy,czyli sa po udarach mozgu plus wielosc innych niedyspozycji. Pozdrawiam.
  • 2
  • Odpowiedz