Wpis z mikrobloga

Coś czuję, że HL w terminie marcowym to niewypał. 3 bohaterów gali-2 Murany i Bomba wiadomo jaki los ich spotkał, więc odpadły 2 pojedynki, 2 na 2 i main event. W karcie Daro Lew i Najman bez walki z Muranem seniorem to numer jakby to Najman organizował galę MMA VIP 5 w stodole w Górze Kalwarii, a nie Malik, gdzie na galę sprzedają się bilety, a nie Najman wsadza do stodoły 100 krzesełek i 50 zajmują teamy zawodników;) Po wysoko zawieszonej poprzeczce przez FAME MMA z dobrą kartą ostatnio i naprawdę sprawną galą, bo Wrzosek-Szeliga czy Karaś-Filipek naprawdę miały sportowy sens, HL zbudowało kartę na konflikcie Najman-Muran senior i to był błąd z serii ,,Dajmy Najmana, PPV się sprzeda”, a 44-letni 115 kilogramowy Najman nawet we freakach wygląda obecnie źle. Tak się zastanawiam, jaki pojedynek na szybko i ja widzę chyba tylko z tych jego wrogów, bo Saleta za stary na freaki i zbyt obity na walki już, Wrzosek połamany, a Łaszczyk ma kontrakt w konkurencji, zostaję Trybson. Starcia w MMA nie widzę, ale w jakimś K-1, z jednego powodu jest realne, że gdzieś obiło mi się o uszy, że Trybson utopił $$$ w budowie domu, co go ktoś oszukał i $$$ na szybko potrzebny mu jest. Jednak taka walka nic nie uratuję, może tyle, że kontrakt Najmana zostanie przedłużony automatycznie. On coś takiego gadał o tym, że tylko walka w rok od podpisania, daję ponowny kontrakt z automatu, a tak walki z Jacą na 99 % nie będzie, to było jeszcze w listopadzie chyba tamtego roku. Tak szczerze nie wiem jakiej konstrukcji psychicznej jest Muran senior, ale mu walki naprawdę nie są potrzebne, bo $$$ ma z dawnych interesów w Wałczu, jak on miał sklepy czy dyskotekę, a i dom 300 metrów kwadratowych z jacuzzi i basenem to spokojnie milion PLN-ów, około tego, więc naprawdę dziwne będzie jak 54-latek dalej będzie chciał wyjaśniać Wardęgi, Nitrów czy Najmanów i tym podobnych ziomków. Muran senior myślał, że jako aktor z dyplomem stworzył wybitną rolę we freakach i pewnie on się tym dobrze bawił, ale syn rocznik 1994 tego nie ogarniał, że filmiki o jego pływaniu na chodniku latały wszędzie.
#mma
#famemma
#highleague
#najman
  • 6
3 bohaterów gali-2 Murany i Bomba wiadomo jaki los ich spotkał, więc odpadły 2 pojedynki, 2 na 2 i main event


@Sylwiusz89: ale właśnie pojedynek 2vs2 miał być ME więc odpadł jeden pojedynek