Wpis z mikrobloga

#ukraina

To Jak to z tą ofensywą, będzie czy nie będzie?

A, wie pan, moim zdaniem to nie ma tak, że będzie, albo że nie będzie. Gdybym miał powiedzieć, co cenię teraz najbardziej, powiedziałbym, że filmiki wojenne z dobrą nutą. Filmiki od ludzi, którzy dają mi możliwość, możliwość kiedy sobie z dwójeczką nie radziłem, kiedy siedziałem tak sam, z telefonem w ręku, i co ciekawe, to właśnie przypadkowe filmiki wpływają na komfort dwójeczki. Chodzi o to, że kiedy kibluje się już prawie kwadrans, nawet już z wydawało by się zrzuconym ładunkiem, bywa, jest ryzyko, że to jeszcze nie koniec, by tak rzec, że sytuacja może się jeszcze rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je wtedy znalazłem, te filmiki, i dziękuję życiu! Dziękuję mu; życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość! Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz siłę na tak dokładnie zakończoną dwójeczkę? A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie życia. To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład komponuję gównowpisy, a jutro – kto wie? Dlaczego by nie – oddam się pracy społecznej i będę, ot, choćby, sadzić... doć— m-marchew...


#ukraina #wojna #gownowpis
źródło: otis
  • 2