Wpis z mikrobloga

Hej, nie wiem, czy wiecie, ale w aktualnej wersji regulaminu nie ma zakazu zakładania i używania wielu kont. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ktoś w ogóle czyta regulamin? Pytam zwłaszcza tych, którzy go piszą. Poza tym mowa jest o czymś takim jak „załącznik nr 1 do Regulaminu” - słowa te są podkreślone zupełnie tak, jakby miało tam być hiperłącze, ale oczywiście go nie ma. Nasuwa się żart typu „możesz wpisać do regulaminu, co chcesz - ci debile tego nie sprawdzają”.

Z regulaminu dowiaduję się również, że po rejestracji konta dostanę na maila „wiadomość
wskazująca sposób aktywacji Konta oraz inne wymagane prawem informacje”. Może tam jest stosowna informacja, ale chyba i tak powinienem ją otrzymać przed założeniem konta w ogólnie dostępnym regulaminie.

Jest tam też fragment „osoby rejestrujące się w Serwisie Wykop.pl dodatkowo mogą zostać poproszone o uwierzytelnienie Konta poprzez zastosowanie aktualnie stosowanych w Serwisie Wykop.pl mechanizmów, których opis dostępny jest w sposobie weryfikacji”. Słowa „sposobie weryfikacji” są podkreślone - może tam też miał być link? Ale go nie ma. Ale może to wszystko zmyślony problem i tylko nieuważnie przeczytałem regulamin?

LINK do regulaminu >>>>
https://wykop.pl/static/regulamin.pdf

#moderacja #moderacjacontent #regulamin #multikonto
Sprattus - Hej, nie wiem, czy wiecie, ale w aktualnej wersji regulaminu nie ma zakazu...

źródło: Białek W11 regulamin

Pobierz