Wpis z mikrobloga

@AlfieS możesz powiedzieć krok po kroku jak kupowałeś turecką subskrypcję? kiedyś próbowałem w innym serwisie i coś mi nie wychodziło. Posiadam VPN (surfshark).
  • Odpowiedz
@smile20 włączasz VPN na androidzie, wchodzisz w aplikacje YT - subskrypcję i tam już powinno być w lirach.

dodajesz adres ambasady tureckiej do płatności i próbujesz swoje karty czy przejdą.
  • Odpowiedz
  • 0
@smile20: używałem urbanvpn, logowałem się gdzieś w Turcji, odpalałem YT i przechodziłem do subskrybcji tam dodawałem karte z revoluta i w sumie tyle
  • Odpowiedz
@open_or_die @AlfieS w moim przypadku akurat nie chodziło o YouTube premium, do końca teraz nie pamiętam, ale wydaje mi się że chodziło o zakupy w google Play, albo jakiś serwis streamingowy typu HBO/Netflix. I pomimo vpna , revoluta (tutaj mogłem coś poknocić, bo była to nowość dla mnie, z tego co pamiętam utworzyłem wirtualna kartę - turecką) i skończyło się fiaskiem.
  • Odpowiedz
@AlfieS może w międzyczasie wprowadzili jakieś zabezpieczenie i osoby które dodały kiedyś kartę/zarejestrowały konto w Turcji itp to przechodzi, a osoby które dzisiaj próbują to odrzuca
  • Odpowiedz
@smile20 coś się zmieniło ale nadal przechodzi u większości osób.
i konta nie trzeba zakładać w Turcji, mam założone konto w Polsce i Szwajcarii i płatności przechodzą w Turcji, Indiach i Argentynie.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja migrowałem na yt z argentyny do Turcji na tym samym koncie. Nie wiem jak inne platformy ale myślę, że niedługo się dowiem co do netflixa bo robia cyrk z abonamentem
  • Odpowiedz
@AlfieS Netflix utrudnił kupowanie subskrypcji z Turcji. nie wiem czy da się twarz opłacić nowe konto.
na starym z raz opłaconym abo w Turcji działa bez problemu.

do tego można kombinować w tidalem w Argentynie (3.5 zł za miesiąc) i wiem że Disney plus przez chwilę działał w Turcji.
  • Odpowiedz