Wpis z mikrobloga

Poprzednie dwie wstawki weszły jak w masełko, mam nadzieję, że będzie do trzech razy sztuka.

Propozycja 12.02

Lyon-Lens, obie drużyny strzelą bramkę, kurs 1,75.
(Spotykają się drużyny, które strzelają stosunkowo dużo bramek w każdym meczu. Pozycja Lyon w tabeli nie rozpieszcza i jeśli myślą o grze w europejskich pucharach, muszą najzwyczajniej zdobywać punkty, szczególnie z drużynami, które są wyżej od nich. Taką drużyną jest Lens, w ostatnich 3 meczach nie zdołali wygrać meczu także też będą próbowali ugrać komplet punktów. Lens jest bramkostrzelną drużyną na wyjazdach, w 8/10 spotkaniach na wyjeździe strzelali minimum 1 bramkę. Spodziewam się, że obie drużyny strzelą minimum po jednej bramce).

Genk-Antwerp, powyżej 2.5 bramek w meczu, kurs 1.85
(Mecz na szczycie ligi belgijskiej, spotyka się lider z trzecią drużyną w tabeli. Obie drużyny strzelają mnóstwo bramek, po 24 kolejkach Genk strzeliło już 60 bramek, a Antwerp 42, liczby robią wrażenie. Myślę, że i w tym meczu obejrzymy dużo bramek. Anterwp będzie próbował wygrać mecz, żeby zniwelować stratę w tabeli, Genk sądzę, że również coś strzeli na swoim stadionie. W ostatnich 7/10
meczach na stadionie Genk, pomiędzy obiema drużynami padał wynik powyżej 2.5 bramek, myślę, że będzie i tym razem).

Kurs całkowity: 3,23, bukmacher: Superbet
#bukmacherka #typybukmacherskie