Wpis z mikrobloga

@ojacie169: jesteś pewien? U mnie też wyglądało jakby się pobierało ale jak kliknąłem na Steamie na dole na pasek "pobieranie" to mam dokładniejszą listę i to nic nie pobiera z sieci tylko mieli na dysku 70 GB i instaluje...
@Hecarac: u mnie to samo ale już 40% xD Szkoda że na SSD już nie mam miejsca tylko na HDD to zainstalowałem. Jutro chyba będę to musiał na SSD przerzucić, mam nadzieje że nie będę musiał pobierać na nowo 70 GB tylko uda się to jakoś przenieść bezinwazyjnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Rst00:
Pobrałem tego patcha i widzę, że szybciej będzie usunąć grę z dysku i pobrać jeszcze raz. Wszystkie dane już pobrane, a szybkość pobierania steam mi pokazuje w Bajtach na sekundę. Na dysku SSD...
u mnie to samo ale już 40% xD Szkoda że na SSD już nie mam miejsca tylko na HDD to zainstalowałem.

@Rst00: Ja gram głównie na PS5 ale na PC śmiało doradzam na czas grania zrobić miejsce na SSD - czasy ładowania, fast travel i tego typu akcje zajmują na SSD ułamek tego co na HDD. Jak nie korzystasz z tego benefitu mimo, że masz taką możliwość to trochę sam sobie
@e_m_p nie mam miejsca bo mam mały dysk SSD, w zasadzie tylko 120 GB na system. Kupiłem już 512 GB SSD i jutro odbiore to będę montował. Teraz to kosztuje śmieszne pieniądze xD 512 GB za 120 zł xD
@Rst00: no i elegancko - Jeśli chodzi o konsole, to SSD było dla mnie decydującym powodem do zmiany na nową generację. Krok w przód porównywalny z przejściem z neostrady na szerokopasmowy internet.

Teraz 20 min będą się pliki instalować, śmiech na sali xD

Na SSD będzie max pół minuty :)
@e_m_p zainstalowałem SSD, przeniosłem grę i śmiga pięknie. Teraz szybka podróż przynajmniej nie wczytuje się minuty tylko około 10s ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak Ci idzie gra?
@Rst00: "No i to mi się podoba, o to chodzi!" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ostatnio mam nie za wiele czasu na ogrywanie, ale od środy doszedłem mniej więcej do momentu, kiedy gra odblokowuje drzewko talentów. Ładnie to wszystko zrobione, i jest masa detali, więc dużo czasu spędzam na eksploracji nie spiesząc się z fabułą. Jedyny problem tego podejścia jest taki, że musiałem podnieść poziom trudności, bo
@e_m_p no jest trochę problem z balansem i też w jednym momencie jest sporo questów z nowymi czarami że praktycznie przez godzinę gry można 4-5 nowych zaklęć odblokować - mogli to jakoś wydłużyć. Jestem gdzieś na 40% fabuły ale też robię sporo pobocznych. Jest parę bugów czy dziwnych decyzji bo od początku mijało się sporo zamkniętych drzwi a dość późno gracz uczy się Alohamory a jeszcze też system otwierania to też trochę