Wpis z mikrobloga

W swoim tempie ale robi to samo co o wiele droższe sprzęty.

@L3gion: Tzn. co masz na myśli? Bo nie widzę nic specjalnego na screenie. Jest tylko włączony terminal z zainstalowanym jakimś hombrew (z tego, co znalazłem to neofetch), Firefox i Steam z odpaloną grą. I co tam robi aplikacja nVidia? Ich GPU było pakowane do MacBooków z 2015 r?
@Korda: A miało być coś specjalnego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu cieszę się że przy moich zastosowaniach nie muszę inwestować w nowy sprzęt pomimo że Apple by bardzo chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Teoretycznie niekompatybilna Ventura, monitor 4K @ 60 Hz, kilka okien przeglądarki, YT i lekka gierka, Adobe CC a laptop cichy i chłodny.
@L3gion: Jak ich reinstalacja się obywa? Mam dedykowane GPU AMD i pewnie mnie też by to czekało. Na razie cieszę się stabilnym Monterey. I co to za model, że ci nie huczy na 4K (choć w sumie to swojego pod tym kontem nie testowałem).
@Korda: MBP 15" z i7 i integrą Intel Iris. Nie tak dawno był w serwisie na czyszczeniu.
A sterowniki instalujesz otwierając aplikację OpenCore Patcher i tam wybierając opcję "Post Install Root Patch".
@L3gion: Dzięki za wytłumaczenie, ale mam jeszcze jedno pytanie…

MBP 15" z i7 i integrą Intel Iris


To, co tam robi ikona nVIDII? Podłączyłeś eGPU? Czy to GeForce Now?
EDIT. W sumie głupie pytanie. macOS już nie obsługuje GPU nVidii.