Wpis z mikrobloga

Mirasy, potrzebuję pomocy, opinii.
Rozglądam się za oczyszczaczem powietrza do mieszkania. Moje wymagania są następujące:
- Powierzchnia oczyszczania w okolicach 50 m2.
- Funkcja nawilżania.
- Budżet max 4000 pln.
Oczyszczacz nie musi mieć dedykowanej aplikacji i innych bajerów. Ma dobrze oczyszczać i nawilżać powietrze.

Z racji, że samych firm produkujących sprzęt jak i samych modeli jest tak dużo, nie mam kompletnie pomysłu, który wybrać.

Z tego co patrzyłem, to biorę pod uwagę te dwa modele:
- Sharp UA-HD60E-L
- Sharp UA-KIL60E-W

Może ktoś z Was polecić któryś z nich? Ewentualnie może doradzicie coś innego? No i jak ktoś korzysta z oczyszczacza, to na co zwróci uwagę przy kupnie?
Pomocy bo już wariuje od ilości wyborów.
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #oczyszczaczpowietrza #czystepowietrze
  • 6
@seraph88 po pierwsze primo to czy te 50m2 to jest jedna powierzchnia bez ścian? czy całe mieszkanie? bo to będzie działało w ramach jednego pokoju a nie wymiecie Ci ze wszystkich pomieszczeń. żywotność i koszty filtrów, na i czujnik pmi
@seraph88: nawilżacz wbudowany przez urządzenia które wybrałeś ma niewielką wydajność i niewielkie zbiorniki wody; poza tym sam nawilżacz jest dość upierdliwy w obsłudze- lubi się w nim jakiś syf zbierać i dobrze gdy pozwala na wygodne umycie np w umywalce; nawilżacz też szybciej/łatwiej się psuje niż filtr; na końcu zalecenia są takie aby filtr i nawilżacz stały w przeciwległych kątach pomieszczenia