Wpis z mikrobloga

Piękne jest życie na #zadupie w przeciętnej rodzinie #janusz i #grazyna, gdzie zarabiając najniższą nie jestem w stanie odłożyć ani złotówki, bo
- rodzice ciągną ode mnie więcej niż #akademik w #wroclaw i za odpowiednik dwuosobowego pokoju z większym metrażem (nie jakaś klitka, a ok. 20-25m na 2 osoby) w dwudziestolatce płacę im 800zł/msc
- mam kilka wydatków stałych 200-300 zł na miesiąc (doładowania, VOD, kupowanie polskich wydań gier na #ps3 o które ciężko na #tpb)
- staram się nie wegetować i mimo bycia #!$%@? i spędzania życia w #piwnica staram się raz na jakiś czas ruszyć na premiery kinowe albo coś
- znaleźć coś więcej niż praca za najniższą tutaj jako #niepelnosprawny tutaj to co najwyżej mieć wadę wzroku lub niedosłuch i #!$%@?ć jako jakiś tapicer, stolarz czy inny budowlaniec

ŻYCIE TY #!$%@?

#przegryw ##!$%@? #depresja #samotnosc ##!$%@?
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@KomendaGlownaPolicji: mieszkałem dwa semestry w dwudziestolatce i pokój ziomka (u nas obu współlokatorzy się poprzenosili bo nie mogli wytrzymać naszego ##!$%@?) to 1:1 był mój domowy, jedynie meble inne, nie szafa na całą ścianę
  • Odpowiedz
  • 0
Da osób z argumentami typu "zrezygnuj z gier albo #netflix" powiem tyle. Istnieje coś takiego jak nieprzewidziane wydatki, zawsze mogę potrzebować kasy na lek na astmę (cena to ok 80 PLN), bo nie zauważyłem, że się skończył albo się rozchoruję i antybiotyki mnie wyjdą z 300zł. Życie to nie tylko czerń i biel
  • Odpowiedz