Wpis z mikrobloga

Hejka, widziałem filmik jak ktośtam gra w skyrimVR i jako fan całej serii ze skajrimem włącznie (przemodowanym w #!$%@?, bo level scailing to ciota i #!$%@?) mega się podjarałem. Co trza wziąć pod uwagę przy graniu w VR (nigdy nie grałem)? Jak dobrać google (ofc top tier odpada, zwlaszcza na start xd)? Czy jest coś jeszcze o czymś powinienem wiedzieć?
#gry #skyrim #skyrimvr #vr #googlevr
  • 18
@Chilli_Heatwave:

miejsce, tak 3x3 zeby swobodnie grac i sie poruszac


Kurde, no to lipa, tam gdzie mam kompa, nie AŻ mam tyle miejsca (inb4 polski kurnik). Chyba, że jest możliwość streamowania po łajfaju (musiałbym dokupić do MOBO do PC(?) chyba, że by działało komp -> kabel -> router - > wifi -> google), by pykać sobie w innym pokoju?
@MichaelWhite2137: 2x2m od biedy też wystarczy, ale musisz wtedy uważać by cały czas być w środku, żeby nie zamachnąć się w przeszkody. W goglach niby widzisz granicę obszaru gry gdy zbliżysz do niej kontrolery lub głowę, ale niektórzy z małymi pokojami praktykują położenie małego dywaniku na środku. Wtedy stopą wyczujesz że już nie jesteś w bezpiecznym miejscu
@MichaelWhite2137
Co trza wziąć pod uwagę przy graniu w VR

swoje ograniczenia, ja kupiłem sobie Questa 1 i w większości gier jest wszystko git, natomiast w takiej prawdziwie "chodzonej" nie daję rady. Momenty startu ruchu i zatrzymania sprawiają że mnie zbiera na mdłości. Ogólnie mnie VR dość mocno obciąża i godzinę pograć to męczy mocno, ale doświadczenie fajne Superhot jest chyba najlepszą produkcją, muszę kiedyś ogarnąć podłączanie do kompa i HL Alyx
@Raffael: Wygląda na prawdę ładnie, ale cokolwiek co nie jest oparte na Requiem dla mnie to gówno. Nie dałbym rady grać bez reworku corowych mechanik :P. Ale zapewne na wabbajacku są też inne plug n play modyfikacje do VR.

To fajen, że wystarczy komp na kablu, tak akurat mam. Kupię zatem niedługo i będę #!$%@?ć (o ile nie będzie motion sickness :D), dzięki!