Wpis z mikrobloga

@ghostface: Oficjalna Wykopu - u mnie chodzi dość płynnie, ale trzeba długo czekać na takie opcje jak plusy na mikro, pokazywanie obrazków załączonych do postów itp. Jeszcze nie ma aktualizacji z tymi rzeczami :/.

Wykoparka - Nie testowałem ale jest brzydka według mnie, i tyle.

Wykop for Android - Super, nadal beta i ma jakieś tam błędy ale już teraz mi się podoba. U mnie trochę mało klatek na sekundę, ale
@WebnetMobile: Nie bierzcie tego do siebie, to moje bardzo subiektywne odczucie i nie do końca poważne, ale coś jest w oprawie graficznej co mnie niepokoi ;) Wydaje mi się, że na stronie głównej jest zbyt kolorowo. Takie żarówiaste płomyki, te plusy i minusy i paski na boku, które nie wiadomo co oznaczają.

Apka jest ok, ale zanim ją poznałem to zdążyłem się przyzwyczaić do oficjalnej, a ja się mocno przywiązuję :)
@vervurax: nie biore nic do siebie. Zbieram user feedback, wiec sie nie krepuj :) v2.0 ma zmieniona kolorystyke i jest bardziej stonowane, wiec powinna wygladac lepiej i mniej jarmarcznie :) Co do "ciasno na ekranie" - nie lubie minimalizmu - stad tyle informacji. Ale moze jak sie obrobie z innymi rzeczami to dodam jakies uproszczone widoku - to akurat dosc trywialne jest
Oficjalna Wykopu - u mnie chodzi dość płynnie, ale trzeba długo czekać na takie opcje jak plusy na mikro, pokazywanie obrazków załączonych do postów itp. Jeszcze nie ma aktualizacji z tymi rzeczami :/.


@Writer: Eee u mnie są plusy na mikro, obrazki chyba też.