Wpis z mikrobloga

Ta parszywa morda nabija sobie wyświetlenia na zmarłej osobie, wkleja twarz na środek miniaturki i jako pierwszy temat w tytule pisze "MATEUSZ MURAŃSKI NIE ŻYJE", tymczasem w odcinku poświęca całej sprawie jakieś półtorej minuty i to jeszcze pomiędzy jakimiś gówno znaczącymi newsami. Widać różnicę między porządnymi newsami a gównem dla gimbusów od psa watahy.

Plujesz=plusujesz

#famemma #highleague #konopski #revo
Manfakk - Ta parszywa morda nabija sobie wyświetlenia na zmarłej osobie, wkleja twarz...

źródło: obraz_2023-02-09_200337936

Pobierz
  • 16
Konopski też to wrzucił między pozostałe newsy, ale trochę szerze to obmówił, na pewno lepiej niż Revo. Mimo że z początku patrzyłem na tą sprawę podobnie, to w sumie nie winiłbym Reva, choć niewątpliwie moim zdaniem mógł to zrobić lepiej.
@Manfakk: też nie rozumiem o co Ci chodzi to prawie tak jak wiadomości tylko dla ludzi z internetu. Toż jak ktoś znany zginie to w wiadomościach z twarzą pokazują kto zmarł. Nie widzę różnicy między takim kanałem a wiadomościami czy to na Polsacie TVNie czy TVPis
@Manfakk Jak na wykopie wisi na głównej Murański z takim samym dopiskiem , to ok, jak u kogoś na stronie to nie ok.
A tak #!$%@?ąc, kiedy Murański zostanie okrzyknięty ofiarą internetu?
@Manfakk: puknij się w łeb xD Miał może cały materiał o tym patusie zrobić? To był zwykły pajac więc nawet te 1,5 min wydaje się zbyt długim czasem. Mógł wkleić zdjęcie, powiedzieć dwa słowa i materiał by na tym zyskał bo im mniej tego patologicznego dzbana tym lepiej. Ciekawe jak tam ojciec się czuje bo to m.in. jego wina że syn się zaćpał.
@Manfakk: jeden filmik i jedna miniaturka to wszystko. Jak chcesz kręcić dramę nt hien dziennikarskich to zrób to rzetelnie. Zobacz co robią takie portale jak sport.pl , mma.pl przegląd sportowy onetu i pewnie jeszcze kilka. Dzień bez artykuł w temacie młodego Murana dniem straconym. Wisi mi Revo ale są gorsi .. no chyba że masz ciśnienie na typka ale to juz nie moja sprawa.