Wpis z mikrobloga

@Birbirgo13: Niestety dla sporej części dziewczyn zadbanie o siebie oznacza zadbanie o jakieś pierdoły w stylu loki rzęsy paznokcie usta czy makijaż. Część kobiet zwyczajnie nie rozumie że najważniejsze jest to żeby zadbały o swój wiek metaboliczny, najważniejsze jest bieganie, spacery, rower, siłownia lub inna forma treningu całego ciała może być równie dobra kalistenika.
Looksmaxing też jest ważny ale serio najważniejsze jest zadbanie o kondycje własnych kości mięśni i organów wewnętrznych.
  • Odpowiedz
Część kobiet zwyczajnie nie rozumie że najważniejsze jest to żeby zadbały o swój wiek metaboliczny, najważniejsze jest bieganie, spacery, rower, siłownia lub inna forma treningu całego ciała może być równie dobra kalistenika.


@Uuroboros: ? Wystarczy niskoenergetyczna dieta z niskim indeksem glikemicznym i w wieku 25-26 lat dalej pytają o dowód. A aktywność fizyczną całe życie ograniczałem do minimum. Pewnie jeszcze istotne jest żeby nie palić, bo to szybko niszczy skórę.
  • Odpowiedz
@Noniusz: trochę bzdura z tymi papierosami. Głównymi czynnikami powtarzającymi jest zla dieta i promienie słoneczne. I nadużywanie alkoholu.
Aktywność fizyczna sporo daje.
@Uuroboros @Birbirgo13 jedynym z głównych czynników jest też nadwaga. Bycie ulanym strasznie postarza a obecnie to jest plaga. Wielu ludzi nie tyje jakoś nagle i tego nie zauważa. Np ja teraz wyglądam młodziej niż w szkole średniej xD. Ostatnio znajomy przeglądał zdjęcia ze szkoły właśnie i patrząc na jedno
  • Odpowiedz
@Noniusz: trochę bzdura z tymi papierosami. Głównymi czynnikami powtarzającymi jest zla dieta i promienie słoneczne. I nadużywanie alkoholu.


@AdamKarolczak02137: pierwszy z brzegu https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17951030/ Ale pozostałe czynniki, które wymieniłeś, rzeczywiście są istotne, z promieniowaniem UV na pierwszym miejscu.

[...] smoking is also associated with many dermatological conditions, including poor wound healing, premature skin aging, squamous cell carcinoma, melanoma, oral cancer, acne, psoriasis, and hair loss.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: to nie tylko dlatego ze kobiety tego nie rozumieja choc to mozliwe, tylko z lenistwa. Co to za wysilek isc polezec na fotelu kiedy ktos Ci nastrzykuje usta czy przykleja rzesy? Kobiety w ten sposob chca oszukac proporcje, grubsze usta na grubszej twarzy etc zamiast schudnac.
  • Odpowiedz
@Birbirgo13 a już najbardziej nie rozumiem czemu teraz każdy sobie farbuje łeb na blond , mi to się kojarzy z kobietami koło 45 roku życia które chcą się odmłodzić na siłę
Np zauważyłam że Polkom o wiele bardziej pasują brązowe włosy i wyglądają w nich młodo i korzystnie
A nie atak klonów w zestawie biały łeb , sztuczne rzęsy sztuczne usta i każda wygląda tak samo , że się Azjatki się między
  • Odpowiedz