Wpis z mikrobloga

@positive_mental_attitude: mi trochę szkoda Jerzyka, widać, ze siadlo mu na łeb wiszenie na memach od czasów covida. Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek, żeby kurs tego ich sklepiku z grami wideo czy majciarzy poszedł w górę, wiec ślepo wierzą, ze będzie szort skłiz, bo FUNDY MANIPULJA
Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek, żeby kurs tego ich sklepiku z grami wideo czy majciarzy poszedł w górę


@maniek74: To bardzo dobrze, będzie za co uśredniać co miesiąc. Nie palę a piję mało jak nikt, muszę gdzieś tą kasę #!$%@?ć.
@FxJerzy: jeśli piszesz serio i nie trollujesz, to pytam, czemu nie wrzucisz kasy w spółkę która ma szanse urosnąć w naturalny, zdrowy sposób, tak jak napisałem, zwiększajac przychody/zyski/marże, tylko wolisz ładować to w śmieci które są na dnie i które są mocno shortowane ( są shortowane dlatego właśnie, ze są śmieciami, a nie ze fundy spiskują)
@positive_mental_attitude: @Wosatokuni przecież ja nie bronię Jerzyka a sam tego stocka nie posiadam ale wklejanie wykresu który pokazuje, że papier był po 300k USD za sztukę a teraz jest poniżej 1 dolara powinno zapalić komuś lampkę, że ten wykres jest do dupy.
Po prostu mnie osobiście irytuje jak ktoś wkleja dane albo bez źródła albo skopane. Przez to poziom tego tagu spada.
papier był po 300k USD za sztukę a teraz jest poniżej 1 dolara powinno zapalić komuś lampkę


@markier: zobacz kiedy z firmy bieliźniarskiej #nakd za sprzedaną kasę weszli w #ev z chińczykami i mają punkty na każdym kontynencie.