Wpis z mikrobloga

Ten mięsak to chyba naciągany. Ile ona ma już tego guza, 3 lata? I brak żadnych innych objawów? Ostatnio DIOZ robił badania krwii przed operacją i były bardzo dobre, wiec tez dziwne. Kiedyś daniel ooowiadał, że soni ten guz pekł i lała się ropa, to też nietypowe. Plus wiek psa 8 lat? Sonia to przybłęda, czyli byla w miare duża jak się pojawiła u Zwierzyńskich.
Daniel miał skok popularnosci w 2017 chyba, ale on strimował dużo wczesniej na twitchu (z 2 lata wcześniej? Czyli łącznie 7-8 lat). Sonia chyba była wtedy na strimach.

Moim zdaniem to jakiś wstęp do kolejnego wpisu DIOZu za kilka dni, w stylu: "kochani niestety miesak to zbyt powazna choroba i musielismy pieska uspić".
I cyk po problemie.

#danielmagical
  • 9
  • Odpowiedz
. Ile ona ma już tego guza, 3 lata? I brak żadnych innych objawów?


@Ardeo: jakie 3 lata, jak w marcu 2018 (znalezisko pic rel) był już bardzo widoczny i wyglądał źle. Co do wieku, to zgadzam się, że dioz leci w #!$%@?, bo pies tam był od minimum 2016-2017. Te 20 lat, to farmazon tłucznika, ale myślę, że pies ma spokojnie +10 lat.
bezbekpol - > . Ile ona ma już tego guza, 3 lata? I brak żadnych innych objawów? 

@A...

źródło: f2aVeG1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ardeo: mieli wylane w nią przez ten okres. Aż do teraz jak tyle nieszczęść spadło na nich to nagle teraz im zależy na sonii. Ogólnie zobacz sobie relacje Dioz i sonia teraz to inny pies. Nigdy takiej radosnej i energicznej na u2 nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Ardeo: a, no to jeśli chodzi ci o to, że to złośliwy mięsak, to też nie chce mi się wierzyć, tym bardziej, że już ten podany przez nich wiek psa, jest - delikatnie mówiąc - naciągany.

No ale fakt faktem, że na początku 2018 ten guz był bardzo widoczny, z jakąś raną na nim. Grubas tak czy siak, powinien był coś z tym przez 5 lat zrobić.
  • Odpowiedz