Wpis z mikrobloga

#odyn Widziałem urywki materiałów od tego kasztana goblina że wrócił do polski i namówił braci odyniec na jakieś pole testowe za swoją osraną stodołą na zadupiu + "punkt odbioru", teraz z ciekawości patrzę na tytuły filmów i widzę że jednak pojechał do anglii i sprzedał busa i wynajmuje pokój. Nie dziwię się że baba go zostawiła skoro po 12 latach życia w anglii jest gołodupcem a na dodatek sprawia wrażenie gościa specjalnej troski. Ogólnie mam pojęcie o istnieniu tego chłopa tylko dlatego że niedawno był kilka razy na odcinkach u odyna i widziałem jakieś wspominki na tagu ale nie mam zamiaru go oglądać i nadrabiać uniwersum więc miło by było jakby ktoś kto go ogląda napisał w skrócie najciekawsze rzeczy które powinienem wiedzieć bo mam wrażenie że adaś przy nim to człowiek sukcesu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 19
  • Odpowiedz
@Karierat4: ale to nie @kohut100 za każdym odcinkiem kogoś powiązanego z Odynem lub samego Odyna musi płakać tu o wszystko. Zupełnie jakby ktoś kazał Ci to oglądać... z ambony, za kare - tak jak byłbyś wykopowym wsiowym kasztanem.
  • Odpowiedz
@Karierat4: Zaskakująco aktywny jesteś tutaj jak na tego co nie ogląda. ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Znaczy przepraszam, jak to stwierdziłeś "nie oglądam go, wystarczy co tutaj napiszą o patusie" czyli typowy kasztan - na niczym się nie znam, ale wszędzie się muszę wypowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Karierat4: Ale Ty brednie wypisujesz... i jeszcze komuś będziesz punktować oczytanie, inteligencje i zasób słów. Ucinam tą dyskusje bo masz kosmicznie jałową gadkę i jak tak dalej pójdzie to jutro zaśpisz na pierwszą lekcję.
  • Odpowiedz