Wpis z mikrobloga

@cacum3 Jeżeli chodzi o podłączenie to nikt nie neguje złego podłączenia. Jedyne uwagi są w stronę niewystarczającego zapasu mocy.
Zadałeś pytanie więc wszyscy Ci tłumaczą ale chyba już rozumiem dlaczego elektryk nie dał innego kabla.
Ale widać nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że Twoje rozumowanie ma braki w logice dlatego blokujesz ludzi.
Życzę powodzenia w korzystaniu z indukcji z tak małym zapasem mocy.

@mawojciech według mnie ten elektryk mu zrobił tylko 3.5kW bo on sam tak chciał i się uparł tak jak tutaj widać w tej rozmowie:

https://wykop.pl/wpis/70330149/szanowni-czy-trwalosc-plyt-indukcyjnych-i-piekarni

to jest kontynuacja rozmowy z tagu #remontujzwykopem bo op blokuje ludzi którzy chcą go ochronić przed problemami.
  • 2
Tłumaczę że są płyty 230 v z mocą 3,7. I tego mam się trzymać. A pytałem się o trwałość to Ty zasmiecasz wątek mimo, że już wyjaśniłem że instalacja to wytrzyma. Wieszaj psy na elektryku ale to ja z nim rozmawialem nie Ty.
@cacum3: nie masz pojęcia o czym piszesz, ludzie z większą wiedzą próbują Ci pomóc ale Ty wolisz ich wyciszać bo nie zgadza się to z Twoją linią myślenia.