Wpis z mikrobloga

Gargamel wyzywa Rocka od "#!$%@? dziadów", bo ten nie uważa JK Rowling za transfobkę xDD Do tego atakuje Rocka za to, że ten "wielbi kapitalizm".
Przypominam, że ten komunista Gargamel kupił torebkę za parę tysięcy złotych swojej byłej dziewczynie, która była prostytutką tylko po to, żeby wylizać jej brudnego rowa XDDDDDD (ale wiecie, to była, no, wyjątkowa sytuacja - nie można kupować preorderów Hogwart's Legacy za 170zł, ale kupno drogiej torebki za lizanie obsranego anusa dziwki jest OK xDDD)
Jejku jaki to jest lewacki cuckold i hipokryta xD

Link: https://boop.pl/rozrywka/jak-rock-alone-mocno-wkwil-gargamela-nie-moge-z-tego-dziada-jebego

#polskiyoutube #cuckold #rockalone2k #przegryw #bekazlewactwa #gry #hogwartslegacy #harrypotter
  • 24
@damienbudzik: Tranzystory, dla których statystycznie najskuteczniejszą metodą terapii byłoby wzięcie leków na schizofrenię, mają ogromny ból dupy przez sukces tej gry. JK Rowling twierdząc, że osoby menstruujące to po prostu kobiety, stała się największym wrogiem najbardziej zaciekłego, fanatycznego odłamu regresywnej lewicy xD
Gargamel, postępowy kukold i fanatyk lizania odbytów prostytutkom, staje dzielnie w obronie uciśnionych chorych psychicznie.
Z tego co słyszałem, to jest jakaś nagonka na streamerów tej gry, to już
@damienbudzik: nie to żebym popierał poglądy Gargamela, ale weź mi wytłumacz,

nie można kupować preorderów Hogwart's Legacy za 170zł, ale kupno drogiej torebki za lizanie obsranego anusa dziwki jest OK


jakim #!$%@? znalazłeś tutaj jakąkolwiek analogię poza faktem że obie sytuacje dotyczą kupowania przedmiotów? Serio, weź mi wytłumacz jaki proces myślowy tutaj zaszedł xD
jakim #!$%@? znalazłeś tutaj jakąkolwiek analogię poza faktem że obie sytuacje dotyczą kupowania przedmiotów? Serio, weź mi wytłumacz jaki proces myślowy tutaj zaszedł xD


@Virsky: no śmieszy mnie trochę jechanie po kapitalizmie jak chłop literalnie kupuje luksusowe rzeczy dla prostytutek i sam się jara jakimiś Yeezami.
I do tego ma problem, że Rock kupił sobie preorder gry za 170zl xD
@damienbudzik
też jestem przeciw temu co mówi gargamel ale nie rozumiem powiązania.

On tu zachęca do nie kupowania konkretnej gry temu,że autorka uniwersum mu nie pasuje a nie że "kapitalizm".

no chyba że to się ma odnosić do jego innych wypowiedzi

jakby tą torebkę zrobiła firma anty lgbt wtedy owszem powiązanie by było, ale w przeciwnym wypadku nie dostrzegam.