Wpis z mikrobloga

I gdzie te wszystkie dzieci i naiwniaki twierdzace, ze to prawdziwa milosc laski z popularnym ale głupim karłem z krzywymi zębami? xd Jeszcze sie wyklocac potrafily xD
Nawet mi was nie żal. I nie moge sie doczekac czytania jaki hejt sie wyleje na ta prozna dziewuche bez zasad i szacunku do siebie xd By cialo swoje sprzedac za slawe i kase to tylko jedna nazwe ma ;]
#friz #famemma
  • 10
@basilur: a tak zacieszal mowiac o tym, ze ona bedzie robic te cyce xD #!$%@?, ze laska, ktora ponoc kochal mogla sie nie wybudsic z narkozy lub moze miec jakies powiklania, rozlac jej sie taki implant czy wdac sie jakies zakazenie czy cialo odrzucic implant ale fajne bo sobie bedzie mogl pomacac i popatrzec. Pustota tych ludzi mnie przeraza. Zwlaszcza ze widac bylo, ze Pauliny cycki bylo juz dosc spore (normalnych
@Cztero0404: Wersalka to ma chyba IQ muchy, ze łyknęla te jej manipulacje i prawdziwa milosc a nie ze jest to wyrachowana prostytucja dla zasiegow. Jeszcze rozumiem, ze taka moze omamic zdesperowanego karla o niskim ilorazie int. ale czlowieka niepowiazanego emocjalnie i nie bedacego zdesperowanym do znalezienia sobie kolezsnki to dla mnie szokujace.