Wpis z mikrobloga

Ależ Bartki się lekko osrały w kwestii hejtu na #viaplay...
Była mowa o pewnych portalach i pewnych nickach, więc czuję się wywołany do tablicy.

Dajmy szansę Viaplay


Ja ją w tym momencie dałem i pewnie gdyby testy wypadły ok, a nic nie zapowiada, żeby było inaczej, nawet bym wykupił pakiet, ALE NIE ZA 55 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE!
Czego nie rozumiecie?
F1TV to 18 złotych miesięcznie jeśli się kupi na promce, więcej możliwości, lepsza jakość, a i wyciąganie argumentu pt. polski komentarz w 2k23 jest lekko żenujące (no chyba że ktoś ogląda z małymi dziećmi, albo jest osobą 50+).
Problemy techniczne są faktem, firma łaskawie poinformowała kogoś tam w komunikacji mailowej, że jednak będzie 1080p z "bitrate" (XD) 50fps i gdyby ten ktoś nie pochwalił się tym na TT, to pewnie dalej żylibyśmy w przekonaniu o 720p. O opóźnieniach w transmisji ogłoszonych na konferencji ciągle cisza.
Trzeba być naprawdę betonem (innych rzeczy nie wyciągam), żeby nie zauważyć, że ludzie największy problem mają z ceną. Eleven dało się ogarnąć za małe kilkanaście złotych, Viaplay jest za 55 i gówno mnie obchodzi, że mam dodatkowe filmy w pakiecie, bo nie mam kiedy ich oglądać i biblioteka jest strasznie słaba, gówno mnie obchodzi piłka kopana i cała reszta.
Nie odnoszenie się do argumentów, a w zamian wyśmiewanie szurów, którzy twierdzą, że ktoś jest w stanie umową zabronić wypowiadanie słowa "Eleven" jest słabe. Zamiast kręcenia sobie beki i #!$%@? pt. "Dajmy szansę", chciałbym dostać argument za co mam zapłacić 40 złotych więcej.

#f1
  • 14
@Najmilszy_Maf1oso: Ja finalnie zdecydowałem się na Viaplay bo:
- F1 TV PRO nie ma dedykowanej apki na SmartTV, co według mnie w 2023 jest totalnym żartem. Dokupowanie dongla do TV za 400zł dla samego F1 nie kalkuluje się i wychodzi drożej niż Viaplay,
- Pakiet biorę z kumplem i wychodzi 27,50 zł na osobe, co tragedią nie jest,
- Polski komentarz (sam nie mam problemu z angielskim, ale często ze mną
@kolegaBob: zdążyłem kupić Viaplay na promce za 34 miesięcznie, bo też oglądam PL, więc się przyda, zwłaszcza że dzielę się z brejdakiem. Ale do rzeczy: jak na samym początku pierwszy mecz jaki oglądałem rzeczywiście ścięło, tak teraz (tfu tfu) nie mam na co narzekać. Ok, zdarzają się mikrofreezy, ale wystarczy odświeżyć i śmiga. Jeśli tak samo będzie działać na F1 to w sumie wystarczy
@MagicAlonso: Bo się zdarzają, na zasadzie ścięcia przez 0,005 sekundy, i to może dwa razy od czasu jak oglądam, czyli od ponad miesiąca, a oglądam prawie każdy mecz PL. To nie chodzi o to że się zawiesza i nic nie działa, tylko jest taki lekki lag jak się pierwszy raz uruchamia transmisję, jakby przeskakiwało o ten kawałek sekundy i tyle, ale po odświeżeniu streama już się tak nie robi. Za to