Wpis z mikrobloga

Ekspose: ogólnie „instytucja” podrywu to jest cope jak #!$%@? kto to wymyślił, ze jak będziesz się uganiał za jakaś szmulą to ona nagle cię polubi, zauroczy czy nawet zakocha. Gówno prawda. Na podryw chodzą lamusy, które i tak wracają i wypróżniają jajka w skarpetkę. Jeżeli łaska będzie chciała coś od ciebie to w dwie minuty będziesz o tym wiedział, jeżeli nie, nic jej nie przekona. Choćbyś skakał na #!$%@? przez pół roku. Druga sprawa Najgorsze są lamusiaki co mówią jak ty się odzywaszz so kobiet xddd. Jakiś brak szacunku czy coś wtf. I tak nie zaruchacie śmiecie więc morda w kubeł. #p0lka #blackpill
  • 6
@mascarponie: 3 na 100 to faktycznie dobry wynik ale musisz brać pod uwagę pare rzeczy. Ile czasu potrzebujesz na zbajerowanie dupki żeby z tobą poszła. Pare dziewczyn oleje cię na starcie ale będą jeszcze te które dupy nie dadzą ale czas zmarnują. Jeżeli policzymy, że nawet 50 dup będzie chciało z tobą gadać to zbajerowanie jednej minimum godzina jak jesteś htiernormik. Zobacz ile to czasu a z ruchanka może nic nie
@asap_: Sam się o tym przekonałem, jak laska Cię nie chce to żadne pajacowanie nieważne czy miesiąc, dwa, sześć, rok, 5 lat, 10 nic Ci nie da i tak. Problem się zaczyna jak żadna Cie nie chceXD
@DzazesOrozes: fakty nie mity. Dla biedaków może być to ślepy zaułek. Liczba moich rodaków bez partnerki będzie rosła co przyczyni się na marazm naszego kraju. Co jak co ale kobiety są potrzebne mężczyznom do życia. Ja znalazłem z tego wyjście. Jeżeli uda mi się uratować chociaż jednego #przegryw i pokazać inne rozwiązanie już będę zadowolony.
@DzazesOrozes: Wielu jest takich jak Ty brachu. Uwierz mi, nawet nie mówię o jakiś odklejeńcach tylko o normalnych chłopakach. Mam wielu kumpli, którzy nie mogą znaleźć sobie dupy. Też zastanawiałem się dlaczego, w końcu są normalnymi typami. Znalazłem odpowiedź, pokazałem co trzeba zrobić i mam kumpla, który jest już z swoją Rumuneczką 2 lata. Jak nigdy nic nie robił, całe życie olewany przez dupy. Tak nagle siłka, jakieś wycieczki i inne