Wpis z mikrobloga

@roonie: Nie, Duolingo wrzuciło mi 2 dni darmowego premium, więc postanowiłem to wykorzystać na zdobycie odznaki za wygranie ligi. Robię ćwiczenia aż do momentu boostu doświadczenia (x2 przez 15 minut) i przeskakuję na ten czas na zadania z mówienia. Tam można w kwadrans spokojnie zrobić takich ćwiczeń 15, za każde normalnie jest 20 punktów:
Z mnożnikiem x2 zdobywa się 600 XP w ten kwadrans.

Wiem, że to nie jest pełnoprawna nauka,
@warpaint: Ile trzeba punktów aby wygrać ligę diamentową, a ile, aby nie spaść? (wiadomo, że różnie bywa, ale z jakimi wartosciami Ty się spotkałeś). Szukałem sobie w sieci, ale wiekszość informacji jest sprzed zeszłorocznego upgradu (albo bez daty publikacji), a namieszali trochę z zdobywaniem doświadczenia.
@venomik wiesz co, nie pamiętam. Ale np. te wartości z Twojego screena to jakiś kosmos. Akurat wtedy to może naście tysięcy było. Później odpuściłem i wpadłem parę lig w dół. Staram się utrzymać ciągłość po prostu.
@warpaint: Chyba nie z mojego screena ;)
Kilkanaście tysiecy nie brzmi jakoś bardzo ciężko. Mając premium i walcząc o punkty da się spokojnie uzbierać i ponad 20k.
Czytałem, że zdarza się wygrywać i mając 3-4k (ale znów - nie wiem czy po przy przed upgradem), ale to jak ktoś sobie poczekał i po zakończeniu ligi w niedzielę zrobił sobie przerwę w duolingo do wtorkowego popołudnia.