Wpis z mikrobloga

Hej, zbliżają się walentynki więc pora na zasięgowe #rozdajo Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która dostanie galaktyczne serducho z mojego sklepu dla drugiej połówki - przesyłkę ogarnę szybko żeby wszystko doszło do przyszłego wtorku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym zrobić w tym wpisie WYKOPOWĄ LICYTACJĘ zestawu który widzicie na gifie dla naszego wykopowicza Darka

Walentynki to moment w którym skupiamy się mocno na kobietach, a ja chciałbym poświęcić ten czas na małą licytację wykopową, żeby pokazać że jeszcze tutaj żyjemy i mamy serducho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zestaw który będziecie licytować zawiera: Wisiorek + podwójny brelok z motywem świecącego Galaktycznego serca, pierścionek galaktyczny regulowany i brelok z motywem geometrycznego serducha. Dorzucę jeszcze do zestawu coś ciekawego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli jesteście zainteresowani licytacją wpisujcie po prostu kwotę w komentarzu. Licytacja kończy się jutro o godzinie 12.00, tego samego dnia cały zestaw nadam do paczkomatu żeby doszedł jeszcze przed walentynkami. Osoba która wygra licytacje przelewa na konto fundacji Avalon której podopiecznym jest Darek - wszystko jest legitne i sprawdzone to nie pierwszy raz gdy współpracuję z Darkiem, więc pieniądze się nie rozpływają a trafiają bezpośrednio do niego czego obecnie naprawdę potrzebuje.

A przy okazji jako, że zbliża się czas pitów trochę szczegółów odnośnie gdzie można wesprzeć Darka:
https://www.e-pity.pl/pity-2022/sub/program-online-epity-2023-KRS-0000270809--16201 lub przelew na dowolną kwotę
Cel szczegółowy/tytuł przelewu: Sułkowski, 16201
KRS: 0000270809
Numer konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

SMS
o treści: 16201
na numer: 75165
koszt: 6,15 zł (z vat)
oraz: BLIK, Fanimani.pl, przelew na telefon, płatności kartą.
Wszystkie sposoby wsparcia na stronie fundacji.

Z góry dzięki Mireczki za każdy plus zasięgowy i każdą licytowaną złotówkę - to naprawdę bezpośrednia pomoc z którą po prostu po ludzku dziękuję.
Miłego!

#rozkminkrzaka #rozdajo #rekodzielo #charytatywnie
bkwas - Hej, zbliżają się walentynki więc pora na zasięgowe #rozdajo Wśród plusującyc...
  • 41