Wpis z mikrobloga

Przypomnijmy, ze Slawomir Nowak z Krzyzowej zerujacy na Kononowiczu robil zbiorke na pielegniarke mimo, ze sam kosil miedzy 30 000 a 50 000 zl miesiecznie z nagrywania wlasnie Kononowicza albo i jeszcze wiecej. Mi by bylo wstyd nie wyciagnac tych drobniakow w kwocie 1700 zl na to leczenie ale co ja tam wiem.. Ja w koncu najblizszej rodziny w osobie ojca do przytulku nie wyslalem.

W komentarzu bonus jaki to ze Slaweczka dobrodziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
Pobierz JulianGangol - Przypomnijmy, ze Slawomir Nowak z Krzyzowej zerujacy na Kononowiczu ro...
źródło: Screenshot 2023-02-07 11-13-16
  • 14
@Mein_Kraft: nie? No właśnie- jakoś niewiadomo... Sraaaawek nigdy się nie pochwalił glośno... zawsze jakoś ten kryształ o tym nietypowo zapominał... ale fikuśnie komuś wypomnieć zbiórki już nie...

Tak wysoka kwota pojawiła się swoją drogą od materiału Wardęgi. Mówił tam o 30- 40 tysiącach. Czy to realna kwota czy nie- pozostawiam do Twojej oceny. Pamiętaj jednak, że monetyzacja na obsranym człowieku istnieje. A target to nie dzieciaczki a ludzie dorośli. Co także
Tak wysoka kwota pojawiła się swoją drogą od materiału Wardęgi. Mówił tam o 30- 40 tysiącach. Czy to realna kwota czy nie- pozostawiam do Twojej oceny


@dyzmund: pamiętajmy, że nietypowy jest bardzo przewrażliwiony na swoim punkcie i gdyby ta kwota była zawyżona to na pewno by dementował i tłumaczył się jak to go nie pomawiają.