Wpis z mikrobloga

@losowynick13: i jeszcze usunęli tego z podniesionymi ramionami i zostawili tylko te upośledzone () pamiętacie czasy jak śmialiśmy się z upośledzonych moderatorów? To co mamy teraz myśleć o programistach i testerach? XD
@arinkao:

Żeby cokolwiek zrobili trzeba im truć non stop o tym. A jak przychodzi michau i pisze co wspaniałego zrobił to ludzie siedzą cicho albo prdl w kółko to samo odcieniach czarnego.

Chyba żyjemy w innej rzeczywistości, pod każdym wpisem wykopu ludzie jadą po nich jak po burej suce (wczoraj na topie był komentarz cisnący po nich, że testów nie było i żeby się do tego przyznali), komentarze przepełnione są wyliczaniem
@Zgrywajac_twardziela: Nie muszę wiedzieć wszystkiego czym sie zajmuje admin a czym deweloper. Wiadomo o co mi chodziło. Zepsuty wykop tak samo denerwuje wszystkich i co jest zepsute kazdy widzi, wg mnie za mało jest na to nacisku, ludzie zaraz sie zupełnie przyzwyczają a komunikacja z adminem wygaśnie.
@arinkao:

Nie muszę wiedzieć wszystkiego czym sie zajmuje admin a czym deweloper. Wiadomo o co mi chodziło.

Warto jednak używać prawidłowej nomenklatury, żeby wiedzieć kogo szkalować z zespołu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zepsuty wykop tak samo denerwuje wszystkich i co jest zepsute kazdy widzi, wg mnie za mało jest na to nacisku,

Ale jakich konkretnie nacisków oczekujesz? Jak są posty ze zmianami to każdy pisze, że to