Wpis z mikrobloga

@Evarrrez: ja miałem konto zawieszone do wyjaśnienia. 2 miesiące mailowałem z tymi dałnami, przecież jakbym odpuścił to też bym mógł się z kontem pożegnać, bo mądrzejszą wymianę wiadomości da się przeprowadzić #!$%@? chociażby z wiadrem wypełnionym brązową substancją.
@kurczakos1 byłem na banicji przez zdałnioną moderację. ale już nadrabiam braki. widzę ładny burdel się zrobił, zostawić was na chwilę xD

@SipaXtra może przez wersję 2.0, chcą utrzymać tę resztkę użytkowników która została

@NaChuiMiTaCHata no mnie też to omijało, a plusowałem. ale do czasu, jak widać xD

@nie_swiruj fajny słony karmel wychodzi, tylko trochę całość za bardzo chemiczna
@bartol_wwa ja z miesiąc pisałem, bo też do wyjaśnienia. Najpierw mi odpisali, że było włamanie (co było kłamstwem) i mam im podać parę danych. Podałem i się okazało, że jednak nie mają pewności czy ja to właściciel (mimo że te informacje były na pewno poprawne) i nie odblokują. Na sam koniec się dowiedziałem, że to za plusowanie rumuna. Jeszcze nie miałem styczności z bardziej upośledzonymi ludźmi w internecie niż moderacja wykopu
@Evarrrez no mi dokładnie to samo napisali, że włam na konto, a potem zmiana wersji, że za plusowanie. i przez 2 miesiące praktycznie tak samo odpisywali, jakby nie reagowali na moje argumenty. Banda debili i tyle