Wpis z mikrobloga

@kapitan_knur: yuasa serii performance ciekawie wygląda, ale muszę jeszcze poczytać, bo sporo kosztuje
@janznetu Kozak i wymiana nawet co trzy lata to też rozwiązanie, chociaż przyzwyczaiłem się, że akumulatory wytrzymują do 9 lat w dieselach moich i mojego ojca, bo przed kupnem sprawdzam co warto kupić.
Wykop 2.0 co to ma byc, nie mogę edytować komentarza po upływie X minut?!
Dlatego wstawiam rozwniecie pownownie:

@DonKiciot kup Bannera od bezposredniego dystrybutora. Dokladny model dobierzesz na stronie producenta.
Banner wyszukiwarka

Dlaczego z bezposredniej dystrybucji? Nie natniesz się na podróbke, rozładowanego, zdegradowanego leżaka, a w przypadku problemów, bedziesz mógl go oddać na gwarancję. Każdy Banner ma nabity kod produkcji. Litery alfabetu wskazujące na tydzień i rok produkcji.

Jaki by akumulator nie
@tomhc: Co do edytowania tekstu to z tego, co pamiętam, to zawsze było ograniczenie czasowe.
Akumulatory zawsze doładowywałem co kilka miesięcy dlatego zazwyczaj wytrzymywały długo, ale teraz chyba większość jest bezobsługowa i się już gęstości elektrolitu nie sprawdzi. Mimo wszystko dzięki za pomoc. Poszukam

Wyszukiwarka znajduje wyłącznie AGMa a do tego musiałbym kupić znowu ładowarkę za 500 zł i to jeszcze budżetową więc słabo. Dziwne, bo przecież mają kwasowo ołowiowe.
@DonKiciot: po wybarniu Akumulatora ktory jest zalecany, masz tez mozliwosc podejzenia, ktory model tez jest kompatybilny. Pozycja "ZASTĘPUJE NASTĘPUJĄCE TYPY AKUMULATORÓW" w lewym gornym rogu.
Ile ty chcesz na ten akumulator wydac? Centra nie bedzie duzo tansza. Exide chyba robia w Polsce w Poznaniu. Jesli ma tak dzalac jak wykop, to ja dziekuje.
Banner robi tez Akumulatory dla BMW. Moze wraz z nowym Akumulatorem, przybedzie Ci tez troche mocy? ( ͡
@DonKiciot: jakieś ukraińskie są, zapomniałem nazwy teraz, polecili mi w sklepie jak szukałem do saxo 1.5d które robi za rezerwowe auto - stoi po 2 tygodnie na mrozie przysypany śniegiem i pali z pierwszego obrotu jak go podgrzeję świecami także zdaje egzamin