Wpis z mikrobloga

Macie czasami takie uczucie że wasze środowisko postrzegane przez wzrok i słuch i ciało i mózg przez sekundę wchodzą w taki 0.25 slow motion? ale zanim zarejestrujecie że wszystko spowolniło w plamę to się odtegowuje i świat wraca w swoim normalnym tempie
wprawia w dezorientację

##!$%@? #glowa #pytanie #psucie #oddychajzwykopem nie wiem w sumie czy warto tagować skoro 4/5 portalu zdechło
  • 7
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: mi kiedyś po nockowym #!$%@? i słuchaniu muzyki nocom po niezbyt odespanym śnie nagle zaczęły nienaturalnie szybko grać utwory i to drugi raz tak mi sie zdarzyło i #!$%@? wie czy to komórka sie #!$%@?ła na jakiś czas czy mój muzg ze zmęczenia (obstawiam to drugie). Dziwne uczucie
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz:
Behaving anxiously activates the stress response. The stress response immediately causes specific physiological, psychological, and emotional changes that enhance the body's ability to deal with a threat - to either fight with or flee from it - which is the reason the stress response is often referred to as the fight or flight response.[1][2]

A part of the stress response changes include changing how the brain functions and processes information.
  • Odpowiedz