Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie ten 3 odcinek i nie czułem się komfortowo przy scenach z chłopakami. Nie nie chodzi o gejowski seks, ale to że przez tyle lat po zapoznaniu się, nie postanowili się ogolić. To jest dopiero #!$%@? Sci-fi.
A sam motyw prepersa w apokalipsie, nie jest specjalnie oryginalny mi się wydaje.
Chyba to co boli mnie najbardziej, to to jak ten odcinek jest mocno przewidywalny.
Szczególnie finał, który był widoczny już 20 minut przed jego początkiem.
A co do jego konstrukcji, to znaczy struktury bycia ,,zapychaczem". Nie jestem na to bardzo zły, obejrzałem 15 sezonów Supernatural (Nie z tego świata), a tam większość serialu to zapychacze.
Czy denerwuje mnie poprawność w popkulturze? Pewnie, to właśnie ona zniszczyła Wiedźmina od Netflixa. A tutaj po pominięciu wiaodmych scen, mamy taką sobie miłosną historyjkę.
Rozumiem reakcje ludzi, ale geje w apokalipsie, przy #!$%@? filmowego uniwersum Star Wars i zdefekowaniu się na wiedźminską Sage, nie robią na mnie ogromnego wrażenia.
A kierunkowanie treści na serwisach streamingowych, to już temat na inny post.

#thelastofus #seriale #serial #hbo
Pobierz
źródło: newFile-3
  • 5
@Czarendze1r: na jaki rodzaj relacji można przełożyć ruchających się facetów? Przekaz był jasny i dotyczył tylko jednego rodzaju relacji. I już pomijam to, że ukazanie uczyć - czy jak wolisz "relacji" - odbyło się w taki wulgarny sposób czyli: "prawdziwa miłość zaczyna się od obciągania". Odcinek odpychający i emocjonalnie prymitywny jeżeli chodzi o ukazanie więzi pomiędzy bohaterami.

@Klepajro ojcu niestety już nic nie pokarzę, bo kilka lat temu zmarł ale ty