Wpis z mikrobloga

@AH24N2: "przez pomówienia nie mogę znaleźć pracy" ale #!$%@? xD W większym mieście na głupim magazynie bez problemu by znalazł pracę, bo szef by nie dawał #!$%@? o opinie w internecie a o to czy ma dwie ręce i chęć do pracy. No ale po tylu latach strimowania i #!$%@? się ciężko tyrać na etacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AH24N2: #!$%@? żebrak bez honoru, bez ambicj beż kszty wyczucia. Śmietnik. Tyle ludzi jest naprawdę potrzebujących, zwierząt, dzieci chorych, a tu mlody, zdrowy chlop płacze bo nie ma z czego żyć? Ale sie #!$%@?łem, naplulbym mu z chęcią w ryj i zniszczył go uderzeniem z "dziwki" tfuuuu
  • Odpowiedz
@marv0oo: On ma problem ze zrozumieniem swojej sytuacji. On nie ma co liczyć na żadne pieniądze z pozwów. Powinien ten rok czy dwa lata czasu poświęcić na naukę angielskiego i wyjechać za granicę do pracy.

Ciągle wspomina o jakimś prawniku. Gdyby rozmawiał z kimś kto miał na tyle intelektu i samozaparcia, aby skończyć prawo, to usłyszałby dokładnie to co wyżej.
Jedyna możliwość to, że chłop chciał się targnąć na życie, a
  • Odpowiedz
"bo to oni w większej mierze spowodowali mój tak mocny upadek" chłop cały czas nie ogarnia, że za swój upadek odpowiada tylko on sam. Ciekawe czy kiedyś w końcu zacznie brać odpowiedzialność za swoje życie, bo konsekwencje na szczęście już ponosi.
  • Odpowiedz
@AH24N2: Co za brednie on gada. Pracy jest pełno, duże zapotrzebowanie w wielu branżach. Czasami trzeba dać krok w tył, żeby iść dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XYZ91 Płakać sobie każdy może, ma prawo, ale nic to nie zmienia, a litość wzbudza jedynie ta jego morda niemiła plugawa, w jego przypadku za to jak karmił ego poniżaniem innych, otrzymał karę bożą w postaci niemiłej mordy. Roznica taka, że wielki gangster musi się nagadać, napocić, zwyzywać mamę oponenta, ale ta morda jak kasownik jest zawsze i wszędzie, to mnie akurat cieszy
  • Odpowiedz