Wpis z mikrobloga

#luxmed

Czy mając wykupiony abonament medyczny w luxmedzie mogę korzystać z usług lekarzy, którzy nie pracują bezpośrednio w luxmed ale w placówce partnerskiej/współpracującej z luxmed? Jeśli tak, to jak to mogę zrobić?
Drugie pytanie - mam fakturę od placówki partnerskiej i chciałbym ją rozliczyć w luxmed, jak to można zrobić?
  • 5
@DanekRBI
musisz mieć w abonamencie "gwarancję dostępności" - w praktyce to działa tak, że jak nie ma lekarza co potrzebujesz w luxmedzie to infolinia wystawia Ci skierowanie na usługę zewnętrzna i idziesz gdzie chcesz, później fakturę na Luxmed bierzesz i ją rozliczasz z luxmedem, jeśli to placówka partnerska to bezgotówkowo załatwiają i sami się rozliczają
@krzy_glob: Gdzie można sprawdzić tę opcję "gwarancja dostępności" ?
Czyli najpierw dzwonię na infolinię i jak nie ma lekarza to wtedy mogę dostać skierowanie na zewnatrz?
A jeśli mam lekarza, do którego chodzę od jakiegoś czasu i jest on lekarzem współpracującym z luxmed to od czego zaczac zeby normalnie do niego chodzic ale juz na luxmed?
@DanekRBI zadzwoń na infolinię, później pod "7 inne pytania" wklep swój PESEL i jedziesz z pytaniami po to tam są, sprawdzą Ci jaki pakiet masz kupiony, jest sporo opcji zależy jak firma negocjuje mocno.

większość rzeczy ogarniesz tam przez ich portal. resztę infolinią. jeśli lekarz współpracuje z Luxmed to w portalu pacjenta umawiając się na wizytę zanzaczasz do kogo chcesz się dostać i będziesz miał jego dostępne sloty godzinowe i dni. wówczas