Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, powiem Wam, że psycha mi już siada i chyba niedługo laptop wyleci za okno xD
Otóż prowadzę sobie Spezię w FM23, pierwszy sezon elegancko 13 miejsce, 45 punktów z pokrakami typu Kownacki, Reca czy inny Verde z Gyasim. Po drodze dopinałem też transfery i tak w klubie zawitali: Schjelderup, Bardghji, Mariano Diaz, Moffi, Mert Muldur, Cacace czy Victor Nelsson. Drugi sezon to jest jakiś #!$%@? koszmar, w większości meczów przeważam, pełno setek ale nic nie wchodzi i tracę bramki z outsiderami z dupy, już totalnie nie mam pomysłu, ofensywne czy defensywne taktyki - jeden #!$%@? xD

Za mną już drugie ultimatum od zarządu, pewnie mnie #!$%@?ą tak czy siak (17 miejsce po 30 kolejkach, 24 punkty), ale może ktoś z Was ma sprawdzony sposób na wyjście z kryzysu? Zmieniałem już treningi, zwoływałem zebrania zespołu i gówno( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szkoda mi tej kariery, bo fajny projekt chciałem zrobić i puchary w Spezii, ale no już powoli wysiadam...

#footballmanager #fm23
  • 13
@pete111: Może masz jakiś słaby punkt w zespole? Ja zawsze jadę na nastawieniu neutralnym (więcej bramek zdobywam niż w nastawieniu atakującym...), nigdy takich problemów nie miałem.
@saviola7: na każdą pozycję dwóch spoko zawodników mam, więc nawet jak któryś bez formy, to zmieniam :p
@giorgioborgio znajomość taktyki wymaksowana, rezerwowa także, ale morale faktycznie słabiutkie mimo wielu pozytywnych zebrań zespołu :/
@pete111: na pozytywną taktykę za mało zawodników z funkcją ataku. Na pewno boczni obrońcy do poprawy, tym bardziej że każesz im grać na obieg. Nie wiem co to za typ napastnika, wypadałoby sprawdzić czy odwróceni skrzydłowi zamiast schodzących napastników to tutaj dobry pomysł. Jak atakujesz skrzydłami to dobrym pomysłem jest mieć mezzalę na środku.
@pete111: czasami wystarczy zmiana jednej #!$%@? roli, szczególnie u napastników. Sam gram tym ustawieniem i nic nie szło, męczenie buły, jeden farfocel i wygrana, albo i nie. I w końcu zmieniłem rolę napastnikowi, z wyników 1:0 zrobiło się 5:0 i wszyscy zaczęli grać jak najęci.
Ale w Twojej taktyce już widzę kilka mankamentów. Po pierwsze dwóm obrońcom daj ŚO bo grasz po ziemi, a te role co dałeś wyjebują piłę oby