Wpis z mikrobloga

Santa Cruz Beach Boardwalk to najstarsze wesołe miasteczko w Kalifornii i jeden z ostatnich nadmorskich parków rozrywki na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Niektóre atrakcje powstały na początku XX wieku i z wyjątkiem niewielkich renowacji pozostały niezmienione. W tym miejscu widać idealne połączenie historii i nowych technologii.

Najciekawsze atrakcje w retro wesołym miasteczku to:
-Giant Dipper – czwarta najstarsza kolejka górska w USA,
-Looff Carousel – najstarsza karuzela w parku,
-Undertow – obrotowa kolejka górska,
-Piracka huśtawka.

Zapraszam do znaleziska!

https://wykop.pl/link/7006579/najstarsze-wesole-miasteczko-w-kalifornii-santa-cruz-beach-boardwalk

#podroze #podrozujzwykopem #kalifornia #ciekawostki
kej-ti - Santa Cruz Beach Boardwalk to najstarsze wesołe miasteczko w Kalifornii i je...

źródło: Santa-Cruz-Beach-Boardwalk-26

Pobierz
  • 5
@kej-ti: @kej-ti: Hah. Właśnie się zastanawiałem co robić w ten weekend w Bay Area. Dzięki za inspirację. Serio, wszystko już prawie odhaczone w SF i Bay Area. A przecież nie będę siedział i nic nie robił :D
@kej-ti: Akurat tego typu atrakcja, to lekko nie moja bajka :D Włóczenie się po mieście (SF jest specjalne pod tym względem, ale wciąż daleko za NYC ) a zwłaszcza po za - to zdecydowanie tak. A także poznawanie okolic z lokalsami. No i właśnie czasem jakieś amusement parks. Ale jak jesteśmy przy parkach - to zawsze wygra National Park z amusement park :D Zwłaszcza Zion - mój ulubiony. Yosemite, Sequoia i