Wpis z mikrobloga

No to mamy dzień bez filmu po przygodach naszego bohatera, jak myślicie jest załamka psychiczną, czy raczej foch na widzów za to, że jednak z tym "pływakiem" mieli rację?
#odyn
  • 20
  • Odpowiedz
@Zbojmar: Stawiam że się obraził na widzów, bo ten jego pech to wszystko nasza wina. Trochę mi gościa szkoda, już dawno nie widziałem kogoś kto miał by takiego pecha. Chociaż czasem się zastanawiam że może to jednak przez jego bezmyślność no i może trochę pecha też :) Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@saicozis Pewnie odechiało mu się nagrywać po tej sytuacji. Teraz musi szukać wifi, albo kupić jakiś zagraniczny starter z kartą SIM. Ciekawe jak to się ma do abonamentu za Starlinka. Można go anulować czy kasa przepadła?
  • Odpowiedz
@Kamzos: abonament jest naliczany miesięcznie, czyli jeśli aktywował GP na dany miesiąc to zapłaci za cały miesiąc l chociaż używał go możne nawet godzinkę, coś na zasadzie telefonów na kartę.
  • Odpowiedz
Trochę mi gościa szkoda, już dawno nie widziałem kogoś kto miał by takiego pecha.


@adamm5: nie mylmy pecha z nierozgarnieciem
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie widział, na tigtongu jest film, który wstawul "korba" z warsztatu, że dziadek jest ogarnięty. Mistrzowskabrkleama "koła warsztat" :)
Chłopaki z warsztatu co jeszcze potraficie zdziałać przy autach ??????????????
  • Odpowiedz
No to mamy dzień bez filmu po przygodach naszego bohatera, jak myślicie jest załamka psychiczną


@Zbojmar: no nie wiem, może dasz radę wytrzymać bez załamki? Zaraz pewnie coś wrzuci..
  • Odpowiedz