Wpis z mikrobloga

@miki4ever: więc jak, co robić, żeby było lepiej? zostawić tych samych- może im się coś uda? czy wybrać innych i zobaczyć co zrobią? wiem, nic nie jest pewne, ale większą szanse miałby nowy rząd- sądząc po ostatnich kadencjach po.
@mile5: Widzisz, nie rozumiemy sie. Ja nie mowie, ze ty masz racje polityczna lub jej nie masz. Chodzi mi o pretensjonalny sposob dyskusji uprawiany przez politykow i ciebie.

Potrzebna jest dyskusja, a nie narzucanie punktu widzenia.

@rudy2007: Nastepny. To co robisz to nie jest dyskusja, to jest narzucanie zdania.
@mile5: to tez nei jest dyskusja, ale usprawiedliwianie swojego tonu, tonem innych to tez nie jest wyjscie. Jakbys zaczal normalna dyskusje to sa wieksze szanse, ze twoj rozmowca tez zacznie to na powaznie odbierac.

Inna sprawa, ze moze po prostu maja to w dupie i tyle:)
@miki4ever: nie odbieraj mnie też, że narzucam im swoje zdanie za wszelką cenę, pytam ich o argumentację ich racji, ale im albo się nie chce albo nie potrafią. I sądząc po ich sytuacji to możliwe że mają w dupie- studenciki, nie martwią się o kasę itp
@miki4ever: ale dyskusja musi opierać się o fakty, o prawdę. A faktem jest Tusk robi wiele złego dla Polski. I teraz jeśli ktoś to przyzna to mogę z nim rozmawiać np. o tym, czy pomimo tego i tak nie jest najlepszym kandydatem.
@mile5: Akurat tak jak ja to widze, to w Polsce polityka raczej zajmuja sie wlasnie osoby, ktore nie zarabiaja, tylko maja czas na zabawy:) Wiekszosc moich znajomych, co juz ma firmy itp. generalnie ma to wszystko w dupie i nie ma dla nich wiekszego znaczenia kto rzadzi. Im za Tuska, tak jak mi, jest po prostu wygndie, bo nikt nie #!$%@? im sie w robote.

@rudy2007: Na takiej zasadze mozna
@miki4ever: może dla zabawy, ale społeczeństwo nie składa się tylko z takich osób. Politycy powinni zadbać o wszystkich, a jeśli nie pomagają to niech nie utrudniają :)