Wpis z mikrobloga

@krzysztofyktak: Ja mam 600 z Vectry od prawie roku i o dziwo bardzo dobrze działa. Przez ten czas może raz zdarzyła się większa awaria, która trwała może z 1h. UPC też miałem ale to kilka lat temu i też byłem zadowolony. Orange jest drogi ale nigdy nie miałem. Jeżeli chodzi o 300Mb/s to jak najbardziej wystarczy.
@krzysztofyktak: kiedyś miałem 1GB/s teraz 300mb/s osobiście różnicy nie widzę. Netflix, granie w gry. Wiadomo jak pobierasz/wysyłasz dużo to lepiej szybszy ale ogólnie to nie ma jakieś wielkiego znaczenia czy będzie 100mb/s czy 5gb/s jeśli chcesz oglądać netflixa
@krzysztofytak
Hej, u mnie dostaniesz lepsze oferty na Vectrę niż przez e-sales/infolinię.
Kontakt: 739-960-205 / fb.com/VectraKS
Codziennie 8:00 - 22:00, również w weekendy i święta

Wsparcie posprzedażowe w powyższych godzinach również - nie musisz się przebijać z każdym pytaniem przez infolinię, tylko masz mój nr komórkowy.
W przypadku UPC sprawdziłbym czy nie kombinują jakąś hybrydą światłowód-koncentryk.


@KebabWolowinaSosOstry: i co w tym złego? Mam światło do mieszkania, UPC tu przechodzi na kawałek koncentryka i wpięty jest w connectboxa. Działa bez zarzutu 750 Mbps jak w umowie.
@krzysztofyktak jeśli chcesz wiedzieć jak konkretny dostawca wygląda to pytaj na lokalnej grupce mieszkańców. Wszystko zależy od infrastruktury w konkretnym miejscu. To że komuś źle na drugim końcu Polski, czy nawet miasta