Wpis z mikrobloga

@magic_johnson: No zajebisty wybór – znowu głosować na tych, co się już nachapali i są za pozostaniem wprowadzonych rozwiązań przez PiS. Zresztą oni głosują przeważnie za tym samym. Byli też za COVIDowym zamordyzmem. Choć raz dajmy szansę innym i niech w końcu te wybory wprowadzą jakieś zmiany.
@andrzej-roman: nie no, jasne że lepiej na zamordystów, którzy nasłaliby na ciebie bezprawnie policję i uwalili interesy (gorzej jak PiS, wedle ich deklaracji). Czy (jak wcześniej deklarowali) walnąc wszystkich uchodźców, bez względu na opinie Polaków. Takich nam zamordystów trzeba, nie?
@magic_johnson: A ty na PO, albo PiS. Czyli od lat to samo, a później zdziwienie, że nic się nie zmienia. I się jełop cieszy z duopolu. Nawet małpa nie popełnia tyle razy tego samego błędu i wyciąga wnioski.
@Korda: No właśnie nasłaliby policję jeśli byłbym homo i mieszkał z facetem od jednym dachem. To są zwykli zamordyści, fanatycy religijni wedle których można wyśmiewać wszystkich żydów, ślepych, łysych, kulawych ale od kościoła wara bo za to będzie kara.
Dzisiaj u steru są nam potrzebni ci którzy skupią się na gospodarce a nie na religii a tego konfederacja nie gwarantuje ani trochę.
@andrzej-roman: a jesteś homo i mieszkasz pod jednym dachem z innym? Jest jakaś wypowiedź, że nasłaliby na ciebie w tedy policję (bo z PO i innymi zamordystami jest).

To są zwykli zamordyści, fanatycy religijni wedle których można wyśmiewać wszystkich.


No i dobrze. Jak ma się to do gospodarki i uprzykrzania życia?

… ale od kościoła wara bo za to będzie kara.


Czyli zamiast terroru LGBT (i imigrantów) będzie terror kościoła? Czy
ej, a nie gryzie cię, że za rządów Śmietzena oszukują już na prawyborach? I że potem będą cię ruchać tylko jeszcze mocniej?


@magic_johnson: nie jestem w temacie, ale szczerze najpiękniejsze jest to, że… nie wiem, a to już jakaś nadzieja. Podobnie jak to, że głosują faktycznie w opozycji do nich, co sprawia, że zdają się być jedyną opozycją. W przypadku PiS / PO wiem jak będzie (w całym cyrku naszej polityki)
@andrzej-roman: @magic_johnson Wiecie? Szczerzę to leje na Konfederację, ale przez to, co napisałem, przede wszystkim próbuję powiedzieć, że PiS i PO uważam za najgorszy możliwy wybór (po SLD) i plucie na demokrację, bo to żadne zmiany i brak nauki na błędach i oblanie z demokracji przez nasze społeczeństwo.
@Korda:

a jesteś homo i mieszkasz pod jednym dachem z innym? Jest jakaś wypowiedź, że nasłaliby na ciebie w tedy policję

No właśnie @andrzej-roman pokazuje, że trochę zna się na polityce i chodzi mu o robienie uczciwych systemów, a nie faszystowskich dystopii.

W ogóle cały ten wywód, że nic nie wiesz i plujesz na konfederacje i na wszystkich, pokazuje, że najlepiej by było, gdybyś w ogóle się nie wypowiadał. Jak sam
@Korda: Nie terror ale rządy niepewnych zamordystów (niepewnych bo śmiedzą ruską onucą), rządy ludzi którzy są za wolnością ale przy jednoczesnym likwidowaniu mediów im nie przychylnych czyli podobne myślenie co PiS. Całkowity zakaz aborcji, homo szykany,
Do tego ta ich wolność słowa "można wyśmiać pedała, ślepego, rudego, kulawego" ale za śmianie się z kościoła o to już musi być kara i nie ja to wymyśliłem a Memcen...
Ale widzę że covidianski
Jak sam przyznajesz, nie masz żadnej wiedzy.


@magic_johnson: nigdzie tego nie powiedziałem.

W ogóle cały ten wywód, że nic nie wiesz i plujesz na konfederacje i na wszystkich, pokazuje, że najlepiej by było, gdybyś w ogóle się nie wypowiadał.


Nigdzie nie napisałem, że nic nie wiem. Nigdzie też nie napisałem ze pluje na konfederacje. Napisałem, że głosowanie kolejny raz na PiS i PO to jest plucie na demokracje i brak wyciągania