Wpis z mikrobloga

Nie wiem, piszę po raz piąty chyba na tym tagu, bo moje wpisy ciągle znikają po dodaniu (chyba to ten nowy wykop).

Mireczki, mam pytanie, jak wyglądają raty na firmę (jdg) w sytuacji, gdy jej właściciel ma nie najlepszą historię w biku? Czy biorą to w tym przypadku pod uwagę, czy sprawdzają tylko jakiś profil przedsiębiorcy? Miał ktoś kiedyś podobną sytuację lub brał coś na raty jako firma?

#bank #raty #firma #jdg #zakupy
  • 6
@derczy: w orange nawet nie pytają dogłębnie, jeśli chodzi o markety to jeśli masz młoda działalnośc nie ma raczej opcji na zakup ratalny, ale sprawdzają głębiej niż zwykłego klienta - takie jest moje odczucie.
@tagan: To nie tak jak myślisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak całkiem serio to ciągnie się za mną jakaś śmieszna karta kredytowa (#!$%@?, na 3k), którą wziąłem za małolata i spłaciłem kilka lat temu. Taka tam głupota z przeszłości. Dzisiaj raczej nie mam problemu z gotówą, dobra robota w it (wiadomo, 15k), a ale mam za to problem, aby wziąć jakoś pierdołę na raty, a z natury
@sorasill: O, nie brałem pod uwagę sieci. Jakoś zawsze miałem wrażenie, że ceny tego sprzętu u nich są mocno zawyżone, względem choćby sklepów (no i w sklepach są często jakieś fajne promki). Działalność w sumie już nie taka młoda, bo w tym roku pyknie mi 2 lata.
@derczy: bo są zawyżone, ale jak Ci nikt nie chce dać czegoś na raty to w sieci od ręki przy umowie mi router LTE wrzucili, ale akurat taki chciałem przy zakładaniu jdg, ale jak masz działalność +24mce to nie ma problemu nigdzie pewnie.