Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, że jak miałem te 18 lat i już od dawna przegrywałem przed komputerem, to rodzice byli tym mocno zirytowani. Któregoś razu stary wszedł do pokoju i zaczął wymyślać, że mam już prawie 20 lat, że tak nie można wiecznie siedzieć w domu, że kiedy zacznę coś robić. Mama też dawała komentarze, że może bym gdzieś poszedł, może znajomych mi brakuje, itp. Dzisiaj mam 25 lat i pod tym względem nie zmieniło się w moim życiu nic. Rodzice dawno już dali sobie spokój z tego typu sugestiami. Chyba zrozumieli i zaakceptowali moje #!$%@?. A może jak ja - nie akceptują go, ale już przywykli.

#przegryw ##!$%@? #samotnosc #depresja
  • 28
  • Odpowiedz
@r5678: Odpowiem za gościa. Tak, chodzenie na te wszystkie kółka i warsztaciki gówno daje w poznawaniu ludzi, wbrew temu mitom co się powiela. Jak się nie jest dynamicznym to żadna z tych rzeczy nic nie da. Już nie wspomnę, że tych eventów/warsztatów prawie w ogóle nie ma, a nie mieszkam na wsi tylko przy większych miastach.
  • Odpowiedz
@mateos11: A skąd wiesz, czy się leczyłem czy nie? Lol. Byłem u 4 psychiatrów i miesiącami brałem te leki. Efektów zero. Także nie rozumiem twojego komentarza. Jak myślisz, że SSRI wyleczy cię z braku dynaminy, to nie masz racji, bo to tak nie działa. One mogą pomóc na lęki i to tyle. Jak ktoś ich nie ma i nadal zamula to nic one nie dadzą.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: odnosilem sie do tego ze napisałes ze chodzenie na te warsztaciki nic nie daje co jest bzdurą. Daje ale normalnym ludziom bez problemow z dynamicznością. Skądś ten brak dynamicznosci musi sie brac i wcale nie pisalemze ssri to leczy wiec nie wiem czego mi to wmawiasz.
  • Odpowiedz
@mateos11:

odnosilem sie do tego ze napisałes ze chodzenie na te warsztaciki nic nie daje co jest bzdurą. Daje ale normalnym ludziom bez problemow z dynamicznością.


Przecież to napisałem ().

Skądś ten brak dynamicznosci musi sie brac


No to skąd się bierze?

wcale nie pisalemze ssri to leczy wiec nie wiem czego mi to wmawiasz.


Ty mi wmawiasz coś o braku leczenia i że "nic nie robię
  • Odpowiedz