Wpis z mikrobloga

@Grooveer: pewnie Stany osiągnęły już co chciały w ramach osłabiania Rosji i teraz będzie powolne wyciszanie dostaw wojskowych lub utrzymywanie na takim poziomie by Ukraina po porstu nie padła w tydzień, do okazja dla Niemców bo ciśnie ich mocno na powrót do busines as usual, choć jestem ciekaw dalszych kroków Francji które z kacapia rywalizuje w Afryce, gdzie ruskie ich wyparły z kolejnego kraju
@Jebwleb: Hehe, USA ma gdzieś Krym czy Donbas, USA właśnie pozbywa się sojusznika Chin, Ukraina nie może teraz wygrać, Rosja ma stracić możliwe najwięcej sprzętu, tak by była kotwicą dla Chin a nie pomocnikiem, USA musi dać złapać oddech Rosji i pozwolić jej wyczyścić magazyny

a na koniec mała zagdaka dlaczego eskadra f35 nie zdoła pokonać eskadr su-57
@Grooveer: Jak już wcześniej pisałem, USA ma gdzieś cywilów i nie zależy im zbytnio na zwycięstwie Ukraińców(tj. odzyskanie okupowanych terenów i Krymu), oni chcą tylko osłabić Rosję.
pewnie Stany osiągnęły już co chciały w ramach osłabiania Rosji i teraz będzie powolne wyciszanie dostaw wojskowych lub utrzymywanie na takim poziomie by Ukraina po porstu nie padła w tydzień, do okazja dla Niemców bo ciśnie ich mocno na powrót do busines as usual, choć jestem ciekaw dalszych kroków Francji które z kacapia rywalizuje w Afryce, gdzie ruskie ich wyparły z kolejnego kraju


@se_mallo: Jakie wyciszanie, cooo xD
Tutaj masz słowa
@Grooveer
chłopie zejdź na ziemię w końcu, kiedy ta wojna się zakończy zadecyduje usa i rosja. Ukraina użycza tylko pola bitwy i swoich zasobów w postaci ludzi. wojna ma trwać....
@fat-cartman gościu wzsystko co zachodnie zniszczy wszystko co ruskie. f35 zje każdy ruski samolot. 1sztuka f35 starczy na kilka najlepszych ruskich ledwolotów.
@BayzedMan: Trochę się zagalopowałeś. Na pewno w interesie USA nie jest rozwalenie Rosji. W ich interesie jest pokonanie Rosji, a to zasadnicza różnica. Porażka może doprowadzić do zmian na szczytach oraz zniechęcić ich do dalszych podbojów. Rozwalenie Rosji (rozpad) prowadzi do zdestabilizowania państwa wielkości kontynentu posiadającego największy arsenał jądrowy. Przy powstałym bałaganie nie ma możliwości kontroli kto akurat trzyma palec na przycisku.
Do tego dochodzi kwestia Chin, które miałyby większą łatwość